Licensed to Ocean Athletics Track & Field Club
                                      HY-TEK's Meet Manager 2015-06-02 11:13 AM
                 Ocean Athletics Summer Series #1 - 2015-05-30                 
                          South Surrey Athletic Park                           
                                    Results                                    
 
Girls 9 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
Finals
  1   732 Perrault, Jaime     06 Unattached               15.73   NWI  1 
  2   913 Dickie, Paisley     06 Ocean Athlet             16.63   NWI  1 
  3   902 Coutts, Elise       06 Ocean Athlet             16.69   NWI  1 
  4   962 Nakonechny, Mila    06 Ocean Athlet             17.26   NWI  1 
  5    49 Sussey, Katelyn     05 Vancouver Ol             17.66   NWI  2 
  6   978 Sandhu, Jasleen     06 Ocean Athlet             17.67   NWI  1 
  7  1056 Mattman, Susanna    06 Vancouver Th             17.96   NWI  1 
  8   890 Birch, Georgia      06 Ocean Athlet             18.67   NWI  1 
  9   874 Nahal, Gunjot Kaur  06 New West Spa             20.41   NWI  1 
 
Girls 10 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1   736 Reed, Jordyn        05 Unattached               14.90   NWI  1 
  2   971 Peters, Lčah        05 Ocean Athlet             14.97   NWI  2 
  3   906 Cyr, Lindsay        05 Ocean Athlet             15.06   NWI  1 
  4   843 Kempf, Kelsa        05 Langley Must             15.19   NWI  1 
  5   762 Lenz, Malia         05 Chilliwack T             16.23   NWI  2 
  6   756 Shayla, Foster      05 BC Flyers At             16.64   NWI  1 
  7   935 Issel, Haley        05 Ocean Athlet             17.02   NWI  2 
  7   933 Hack, Mackenzie     05 Ocean Athlet             17.02   NWI  2 
  9    82 Duckworth, Keira    05 Ocean Athlet             17.70   NWI  2 
 10   888 Antscherl, Sacha    05 Ocean Athlet             18.02   NWI  1 
 
Girls 11 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   827 Blaker, Jordan      04 Langley Must             15.16   NWI 
  2    78 Birch, Emma         04 Kajaks Track             15.33   NWI 
  3   834 Fujimura, Kaida     04 Langley Must             15.80   NWI 
  4   989 Penman, Alysha      05 Royal Athlet             15.85   NWI 
  5  1080 Warrington, Delia   04 Vancouver Th             16.52   NWI 
  6   919 El-Tabi, Layla      04 Ocean Athlet             16.58   NWI 
  7   873 Milutinovic, Jovan  04 New West Spa             16.74   NWI 
  8   851 Sada, Daniela       04 Langley Must             17.46   NWI 
 
Girls 12 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1   787 Dulay-McGuire, Aly  03 Coquitlam Ch             13.37   NWI  1 
  2   985 Tunti, Laysha       03 Ocean Athlet             13.92   NWI  1 
  3    80 Bremer, Alicia      03 New West Spa             14.43   NWI  1 
  4   966 Pagic, Nicole       03 Ocean Athlet             14.53   NWI  1 
  5  1000 Scott, Annette      03 South Fraser             14.59   NWI  1 
  6   724 Ackles, Robyn       03 Unattached               15.10   NWI  1 
  7  1082 Yau, Noelle         03 Vancouver Th             15.47   NWI  1 
  8   931 Gulutzan, Brielle   03 Ocean Athlet             15.82   NWI  2 
  9   882 Aktary, Setara      03 Ocean Athlet             15.95   NWI  1 
 10   758 Roche, Natalie      03 Burnaby Stri             19.26   NWI  2 
 
Girls 13 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1    84 Deslauriers, Kathe  02 Ocean Athlet             13.79   NWI  2 
  2   866 Falcomer, Bella     02 New West Spa             13.87   NWI  1 
  3  1052 Kruk, Madisyn       02 Vancouver Th             13.89   NWI  1 
  4   905 Cunha, Alanna       02 Ocean Athlet             14.09   NWI  2 
  5   763 Lenz, Marin         02 Chilliwack T             14.14   NWI  1 
  6   909 Dadson, Michelle    02 Ocean Athlet             14.29   NWI  2 
  7  1081 Warrington, Lucie   02 Vancouver Th             14.72   NWI  2 
  8    45 Lewis, Kendra       02 Vancouver Ol             14.86   NWI  1 
  9   918 El-Tabi, Farah      02 Ocean Athlet             15.11   NWI  1 
 
Girls 11 Year Olds 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1    40 Cressman, Tilda     04 Vancouver Ol             33.46   NWI 
  2   903 Coutts, Kezia       04 Ocean Athlet             33.94   NWI 
  3   919 El-Tabi, Layla      04 Ocean Athlet             34.92   NWI 
  4   873 Milutinovic, Jovan  04 New West Spa             35.44   NWI 
 
Girls 12 Year Olds 300 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   787 Dulay-McGuire, Aly  03 Coquitlam Ch             46.86  
  2    80 Bremer, Alicia      03 New West Spa             49.12  
  3  1000 Scott, Annette      03 South Fraser             49.18  
  4   966 Pagic, Nicole       03 Ocean Athlet             50.33  
  5   931 Gulutzan, Brielle   03 Ocean Athlet             50.43  
  6  1036 Baechler, Makenna   03 Vancouver Th             55.35  
  7   882 Aktary, Setara      03 Ocean Athlet             56.71  
 
Girls 13 Year Olds 300 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1  1069 Savage, Freya       02 Vancouver Th             45.09  
  2   763 Lenz, Marin         02 Chilliwack T             46.69  
  3    45 Lewis, Kendra       02 Vancouver Ol             47.24  
  4   918 El-Tabi, Farah      02 Ocean Athlet             49.17  
  5  1040 Bryden, Lyndsey     02 Vancouver Th             49.90  
 
Girls 10 Year Olds 600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1  1037 Baechler, Maya      05 Vancouver Th           1:57.01  
  2   971 Peters, Lčah        05 Ocean Athlet           1:57.72  
  3   762 Lenz, Malia         05 Chilliwack T           2:04.31  
  4   935 Issel, Haley        05 Ocean Athlet           2:04.81  
  5   933 Hack, Mackenzie     05 Ocean Athlet           2:07.16  
  6   757 Roche, Michelle     05 Burnaby Stri           2:10.59  
  7   855 Woode, Rachel       05 Langley Must           2:12.23  
 
Girls 11 Year Olds 600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    40 Cressman, Tilda     04 Vancouver Ol           1:59.20  
  2   903 Coutts, Kezia       04 Ocean Athlet           2:01.98  
  3  1080 Warrington, Delia   04 Vancouver Th           2:06.33  
  4   834 Fujimura, Kaida     04 Langley Must           2:07.15  
  5   989 Penman, Alysha      05 Royal Athlet           2:10.17  
  6  1039 Bjorklund, Annika   04 Vancouver Th           2:13.98  
  7   828 Clarke, Adria       04 Langley Must           2:18.10  
  8   851 Sada, Daniela       04 Langley Must           2:23.11  
  9   835 Gavric, Klara       04 Langley Must           2:33.14  
 
Girls 12 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   894 Burchart, Statia    03 Ocean Athlet           2:59.25  
 
Girls 13 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1  1069 Savage, Freya       02 Vancouver Th           2:27.01  
  2   945 Kobylanski, Maya    02 Ocean Athlet           2:28.75  
  3     7 Haintz, Marquesis   02 Unattached B           2:28.77  
  4  1040 Bryden, Lyndsey     02 Vancouver Th           2:34.38  
 
Girls 10 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   906 Cyr, Lindsay        05 Ocean Athlet             1.15m  
  2   762 Lenz, Malia         05 Chilliwack T            J1.15m  
  3   933 Hack, Mackenzie     05 Ocean Athlet             1.10m  
 --    49 Sussey, Katelyn     05 Vancouver Ol                NH  
 
Girls 11 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1  1042 Butler, Finley      04 Vancouver Th             1.25m  
  2   827 Blaker, Jordan      04 Langley Must             1.15m  
  3   851 Sada, Daniela       04 Langley Must            J1.15m  
  4   828 Clarke, Adria       04 Langley Must            J1.15m  
  5  1080 Warrington, Delia   04 Vancouver Th             1.05m  
 
Girls 12 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   910 De Boer, Emma       03 Ocean Athlet             1.45m  
  2    28 Sangha, Nanaki      03 Universal At             1.25m  
  3  1082 Yau, Noelle         03 Vancouver Th             1.20m  
 
Girls 13 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   852 Sara, Eniko         02 Langley Must             1.50m  
  2    84 Deslauriers, Kathe  02 Ocean Athlet             1.45m  
  3   838 Harrison, Holly     02 Langley Must            J1.45m  
  3   763 Lenz, Marin         02 Chilliwack T            J1.45m  
  5  1052 Kruk, Madisyn       02 Vancouver Th             1.30m  
  6    87 O'Flaherty, Caleig  02 NorWesters T            J1.30m  
  7  1040 Bryden, Lyndsey     02 Vancouver Th             1.25m  
  8  1081 Warrington, Lucie   02 Vancouver Th             1.10m  
 
Girls 9 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1  1078 Tukker, Nyla        06 Vancouver Th             3.24m   NWI 
  2   913 Dickie, Paisley     06 Ocean Athlet             3.13m   NWI 
  3   902 Coutts, Elise       06 Ocean Athlet             2.98m   NWI 
  4   962 Nakonechny, Mila    06 Ocean Athlet             2.74m   NWI 
  5   978 Sandhu, Jasleen     06 Ocean Athlet             2.56m   NWI 
  6   874 Nahal, Gunjot Kaur  06 New West Spa             2.15m   NWI 
 
Girls 10 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   736 Reed, Jordyn        05 Unattached               3.75m   NWI 
  2   906 Cyr, Lindsay        05 Ocean Athlet             3.62m   NWI 
  3   843 Kempf, Kelsa        05 Langley Must             3.43m   NWI 
  4   756 Shayla, Foster      05 BC Flyers At             3.38m   NWI 
  5   762 Lenz, Malia         05 Chilliwack T             3.28m   NWI 
  6   757 Roche, Michelle     05 Burnaby Stri             3.02m   NWI 
  6   971 Peters, Lčah        05 Ocean Athlet             3.02m   NWI 
  8    82 Duckworth, Keira    05 Ocean Athlet             2.97m   NWI 
  9    49 Sussey, Katelyn     05 Vancouver Ol             2.63m   NWI 
 10    91 Pinto, Natalie      05 Ocean Athlet             2.50m   NWI 
 11   855 Woode, Rachel       05 Langley Must             2.17m   NWI 
 --   989 Penman, Alysha      05 Royal Athlet              FOUL       
 
Girls 11 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1    40 Cressman, Tilda     04 Vancouver Ol             3.44m   NWI 
  2  1080 Warrington, Delia   04 Vancouver Th             3.39m   NWI 
  3   834 Fujimura, Kaida     04 Langley Must             3.21m   NWI 
  4  1042 Butler, Finley      04 Vancouver Th             3.19m   NWI 
  5   851 Sada, Daniela       04 Langley Must             3.16m   NWI 
  6  1039 Bjorklund, Annika   04 Vancouver Th             2.99m   NWI 
  7   903 Coutts, Kezia       04 Ocean Athlet             2.91m   NWI 
 
Girls 12 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   787 Dulay-McGuire, Aly  03 Coquitlam Ch             4.67m   NWI 
  2   966 Pagic, Nicole       03 Ocean Athlet             4.03m   NWI 
  3    28 Sangha, Nanaki      03 Universal At             3.90m   NWI 
  4   910 De Boer, Emma       03 Ocean Athlet             3.87m   NWI 
  5   724 Ackles, Robyn       03 Unattached               3.71m   NWI 
  6   998 Kalisch, Milena     03 South Fraser             3.53m   NWI 
  7   894 Burchart, Statia    03 Ocean Athlet             3.35m   NWI 
  8   882 Aktary, Setara      03 Ocean Athlet             3.34m   NWI 
  9    80 Bremer, Alicia      03 New West Spa             2.97m   NWI 
 10   758 Roche, Natalie      03 Burnaby Stri             2.85m   NWI 
 11   974 Puri, Yasmin        03 Ocean Athlet             2.50m   NWI 
 
Girls 13 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1    84 Deslauriers, Kathe  02 Ocean Athlet             4.12m   NWI 
  2   763 Lenz, Marin         02 Chilliwack T             4.06m   NWI 
  3   866 Falcomer, Bella     02 New West Spa             3.99m   NWI 
  4  1081 Warrington, Lucie   02 Vancouver Th             3.87m   NWI 
  5     7 Haintz, Marquesis   02 Unattached B             3.69m   NWI 
  6   900 Clarke, Amy         02 Ocean Athlet             3.62m   NWI 
  7   955 McCadden, Grace     02 Ocean Athlet             3.00m   NWI 
 --   970 Peters, Angela      02 Ocean Athlet              FOUL       
 
Girls 9 Shot Put 2KG
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1  1056 Mattman, Susanna    06 Vancouver Th             3.98m  
 
Girls 10 Shot Put 2KG
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   906 Cyr, Lindsay        05 Ocean Athlet             7.31m  
  2    91 Pinto, Natalie      05 Ocean Athlet             6.19m  
  3   843 Kempf, Kelsa        05 Langley Must             5.06m  
  4   757 Roche, Michelle     05 Burnaby Stri             4.77m  
 
Girls 11 Shot Put 2KG
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   975 Randhawa, Livleen   04 Ocean Athlet             8.08m  
  2   834 Fujimura, Kaida     04 Langley Must             6.31m  
  3  1042 Butler, Finley      04 Vancouver Th             5.77m  
  4   827 Blaker, Jordan      04 Langley Must             5.73m  
  5     6 Haintz, Kaia        04 Unattached B             5.67m  
  6   828 Clarke, Adria       04 Langley Must             5.35m  
 
Girls 12 Shot Put 3KG
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    92 Forsyth, Isabelle   03 Ocean Athlet             8.99m  
  2   724 Ackles, Robyn       03 Unattached               8.54m  
  3    31 Bhandal, Jasmin     03 Valley Royal             7.34m  
  4    80 Bremer, Alicia      03 New West Spa             6.74m  
  5  1082 Yau, Noelle         03 Vancouver Th             5.75m  
 
Girls 13 Shot Put 3KG
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   909 Dadson, Michelle    02 Ocean Athlet             9.94m  
  2   914 Duchesne, Nicolett  02 Ocean Athlet             9.63m  
  3   924 Gibb, Shelena       02 Ocean Athlet             8.98m  
  4   838 Harrison, Holly     02 Langley Must             7.77m  
 
Girls 11 Discus Throw 750G
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   975 Randhawa, Livleen   04 Ocean Athlet            16.33m  
  2  1042 Butler, Finley      04 Vancouver Th            14.26m  
  3     6 Haintz, Kaia        04 Unattached B            13.48m  
  4  1080 Warrington, Delia   04 Vancouver Th             9.22m  
 
Girls 12 Discus Throw 750G
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    31 Bhandal, Jasmin     03 Valley Royal            27.20m  
  2    92 Forsyth, Isabelle   03 Ocean Athlet            27.12m  
  3  1082 Yau, Noelle         03 Vancouver Th            18.20m  
  4   724 Ackles, Robyn       03 Unattached              18.02m  
  5   998 Kalisch, Milena     03 South Fraser            13.33m  
 
Girls 13 Discus Throw 750G
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   909 Dadson, Michelle    02 Ocean Athlet            31.40m  
  2   914 Duchesne, Nicolett  02 Ocean Athlet            28.79m  
  3   924 Gibb, Shelena       02 Ocean Athlet            21.77m  
  4  1081 Warrington, Lucie   02 Vancouver Th            19.69m  
  5   986 Van Ryswyk, Olivia  02 Ocean Athlet            12.80m  
  6  1056 Mattman, Susanna    06 Vancouver Th             8.92m  
 
Women 14-15 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   391 Kurucz, Aaryanna    00 Unattached B             13.18   1.1 
  2  1057 Mikula-Noble, Nata  01 Vancouver Th             13.50   1.1 
  3   103 Corrales Nelson, S  01 Burnaby Stri             13.53   1.1 
  4   977 Sader, Cassidy      00 Ocean Athlet             13.54   1.1 
  5   733 Petek, Halle        01 Unattached               13.68   1.1 
  6   178 Yuen, Katelyn       01 Unattached B             13.88   1.1 
  7   920 Estevam-Wagner, Lu  01 Ocean Athlet             13.90   1.1 
  8   788 Duncan, Amara       01 Coquitlam Ch             14.01   1.1 
 
Women 16-17 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1    94 Roy, Denise         99 Cowichan Val             12.71  -0.6 
  2  8221 Duncanson, Jade     98 Ocean Athlet             12.85  -0.6 
  3   775 Lydynuik, Ally      98 Coastal Trac             13.11  -0.6 
  4   797 Tyndall, Hana       99 Coquitlam Ch             13.29  -0.6 
  5    73 Reierson, Tekarra   99 Comox Valley             13.43  -0.6 
  6   979 Seidelmann, Lisa    99 Ocean Athlet             13.58  -0.6 
  7  1085 Zhu, Selena         98 Vancouver Th             13.63  -0.6 
  8   958 McLean, Jennifer    99 Ocean Athlet             14.86  -0.6 
 
Women 18-19 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   796 Tjernagel, Raquel   97 Coquitlam Ch             11.85  -0.2 
  2    69 Smiley, Taryn       97 Cowichan Val             12.41  -0.2 
  3   942 Kabia, Valda Kayde  96 Ocean Athlet             12.74  -0.2 
  4   385 Dressel, Jodie      98 Prince Georg             13.11  -0.2 
  5   994 Friedmann, Natasha  96 Simon Fraser             13.19  -0.2 
  6  1079 Van Hombeeck, Chan  97 Vancouver Th             13.26  -0.2 
  7  1084 Yee, Michelle       97 Vancouver Th             13.33  -0.2 
  8   871 Ma, Kimberly        96 New West Spa             13.53  -0.2 
 
Women 20-34 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   791 Payne, Shania       95 Coquitlam Ch             12.61  +0.0 
  2   877 Adande, Karin       86 NorWesters T             12.84  +0.0 
  3  1083 Yee, Candice        95 Vancouver Th             13.96  +0.0 
 
Women 35+ 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   810 Johnson, Elizabeth  72 Greyhounds T             14.12   1.0 
  2   814 O'Brian Hugh, Cind  58 Greyhounds T             14.78   1.0 
 
Women 14-15 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1   984 Tomlinson, Anika    00 Ocean Athlet             26.87   0.5  1 
  2  1059 Miller, Danielle    00 Vancouver Th             27.58   0.5  1 
  3  1057 Mikula-Noble, Nata  01 Vancouver Th             27.69   0.5  1 
  4   920 Estevam-Wagner, Lu  01 Ocean Athlet             28.58   0.5  1 
  5   768 Dubois, Hailey      01 Coastal Trac             29.45   0.5  1 
  6   783 Zinetti, Daniella   01 Coastal Trac             29.68   0.5  1 
  7    19 Bangar, Simran      01 Universal At             30.64  -0.4  2 
  8   774 Kageorge, Jasmine   01 Coastal Trac             30.88  -0.4  2 
 
Women 16-17 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
 --   958 McLean, Jennifer    99 Ocean Athlet                NT   NWI 
 --   979 Seidelmann, Lisa    99 Ocean Athlet                NT   NWI 
 --  8171 Bangar, Kiran       99 Universal At                NT   NWI 
 --    94 Roy, Denise         99 Cowichan Val                NT   NWI 
 --    25 Hundal, Navjit      99 Universal At                NT   NWI 
 --   904 Culchesky, Anna     98 Ocean Athlet                NT   NWI 
 --   782 Zietlow, Daniella   98 Coastal Trac                NT   NWI 
 --   865 Chow, Cheryl        98 New West Spa                NT   NWI 
 
Women 18-19 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   796 Tjernagel, Raquel   97 Coquitlam Ch             24.03   0.1 
  2   101 Corrales-Nelson, Z  98 Burnaby Stri             24.34   0.1 
  3    69 Smiley, Taryn       97 Cowichan Val             25.51   0.1 
  4   942 Kabia, Valda Kayde  96 Ocean Athlet             25.56   0.1 
  5   994 Friedmann, Natasha  96 Simon Fraser             26.75   0.1 
  6  1084 Yee, Michelle       97 Vancouver Th             27.10   0.1 
  7    27 Nijjar, Gagandeep   97 Universal At             27.45   0.1 
  8  1079 Van Hombeeck, Chan  97 Vancouver Th             27.80   0.1 
 
Women 20-34 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   779 Shuttleworth, Rach  95 Coastal Trac             26.22  -0.2 
  2   877 Adande, Karin       86 NorWesters T             26.38  -0.2 
  3  1083 Yee, Candice        95 Vancouver Th             28.79  -0.2 
 
Women 35+ 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   810 Johnson, Elizabeth  72 Greyhounds T             29.87   0.8 
  2   814 O'Brian Hugh, Cind  58 Greyhounds T             30.13   0.8 
  3   807 Cheetham, Renate    37 Greyhounds T             56.22   0.8 
 
Women 14-15 300 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   932 Hack, Gabrielle     00 Ocean Athlet             42.78  
  2   981 Smith, Cayla        01 Ocean Athlet             43.95  
  3   792 Smigelski, Natasha  01 Coquitlam Ch             44.29  
  4    60 Matthewman, Samath  00 Walnut Grove             45.55  
  5    21 Basra, Snehpreet    01 Universal At             47.26  
 
Women 16-17 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   101 Corrales-Nelson, Z  98 Burnaby Stri             56.34   2 
  2    71 Gummer, Elizabeth   99 Comox Valley             57.59   2 
  3    77 Williams, Jessica   99 Ocean Athlet             57.82   1 
  4   904 Culchesky, Anna     98 Ocean Athlet           1:01.75   1 
  5    20 Basra, Prabhneet    99 Universal At           1:04.18   1 
  6    25 Hundal, Navjit      99 Universal At           1:06.96   2 
  7   858 Tcheune, Coralie    99 Lord Tweedsm           1:10.54   1 
 
Women 18-19 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   371 Weaver, Katie       97 NorWesters T           1:01.34   2 
  2   893 Brown, Fiona        97 Ocean Athlet           1:06.92   1 
 
Women 20-34 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   335 Menzies, Miranda    94 Coquitlam Ch             59.18   2 
  2   780 Wager, Brianne      95 Coastal Trac           1:01.32   1 
  3   993 Dobie, Reta         95 Simon Fraser           1:03.56   1 
 
Women 35+ 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   811 Johnson, Marie      53 Greyhounds T           1:20.79  
 
Women 14-15 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    37 Mortimer, Rachel    01 Valley Royal           2:22.00  
  2   999 Scott, Amanda       01 South Fraser           2:23.98  
  3   792 Smigelski, Natasha  01 Coquitlam Ch           2:25.59  
  4  1065 Plouvier, Manon     00 Vancouver Th           2:30.00  
  5   778 Ribeiro, Haley      00 Coastal Trac           2:32.01  
  6  1038 Baziw, Bridgett     01 Vancouver Th           2:32.44  
  7   769 Dubois, Jenna       00 Coastal Trac           2:33.04  
  8  1047 Desbrisay, Sydney   00 Vancouver Th           2:35.72  
  9    21 Basra, Snehpreet    01 Universal At           2:38.10  
 
Women 16-17 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    77 Williams, Jessica   99 Ocean Athlet           2:16.46  
  2   771 Ginther, Georgia    99 Coastal Trac           2:24.23  
  3    20 Basra, Prabhneet    99 Universal At           2:25.81  
  4   781 Wiebe, Colleen      99 Coastal Trac           2:35.88  
  5   944 Klymchuk, Samantha  98 Ocean Athlet           3:32.25  
 
Women 18-19 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   893 Brown, Fiona        97 Ocean Athlet           2:35.63  
 
Women 20-34 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   837 Harradine, Meg      94 Langley Must           2:15.40  
  2   850 Ryan, Hannah        94 Langley Must           2:22.52  
 
Women 14-15 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1  1035 Austin, Annika      00 Vancouver Th           4:49.41  
  2    37 Mortimer, Rachel    01 Valley Royal           4:51.63  
  3  1065 Plouvier, Manon     00 Vancouver Th           5:12.53  
  4  1047 Desbrisay, Sydney   00 Vancouver Th           5:26.73  
 
Women 16-17 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1  8241 Boparai, Joldenjee  98 Ocean Athlet           5:53.53  
  2   388 Wyatt, Autumn       98 Unattached             5:32.13  
 
Women 20-34 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1  1048 Edeer, Nazde        95 Vancouver Th           5:14.01  
 
Women 35+ 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   934 Issel, Corinne      76 Ocean Athlet           5:25.23  
  3   529 Delane, Jill        64 Vancouver Fa           6:06.35  
 
Women 14-15 80 Meter Hurdles 30"
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1   881 Rastad, Emma        99 NorWesters T             11.90  -0.3  2 
  2    12 Kawai Herdman, Jul  00 Unattached B             12.45   0.9  1 
  3   982 Snow, Cayla         00 Ocean Athlet             12.65   0.9  1 
  4   977 Sader, Cassidy      00 Ocean Athlet             12.93  -0.3  2 
  5    39 Ainsworth, Chloe    01 Vancouver Ol             13.00   0.9  1 
  6   802 Hoffmann, Sara      99 Golden Ears              13.08  -0.3  2 
  7  1059 Miller, Danielle    00 Vancouver Th             13.25   0.9  1 
  8   964 Neidig, Amanda      00 Ocean Athlet             13.38   0.9  1 
  9    97 Hui, Andrea         00 Vancouver Th             14.20   0.9  1 
 10   992 Strome, Devin       00 Royal City T             14.34   0.9  1 
 11   733 Petek, Halle        01 Unattached               14.78  -0.3  2 
 12   737 Sigurdson, Ellen    00 Unattached               15.07  -0.3  2 
 
Women 16-17 100 Meter Hurdles 30", 33"
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1    68 Bains, Chicago      98 Cowichan Val             14.15   0.4  1  30"
  2   881 Rastad, Emma        99 NorWesters T             14.99   0.4  1  30"
  3   385 Dressel, Jodie      98 Prince Georg             15.87   1.4  2 
 
Women 18-19 100 Meter Hurdles 30", 33"
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1   871 Ma, Kimberly        96 New West Spa             15.40   1.4  2 
  2   371 Weaver, Katie       97 NorWesters T             15.81   1.4  2 
  3    65 Smithson, Emma      97 Walnut Grove             16.86   1.4  2 
 
Women 20-34 100 Meter Hurdles 30", 33"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   733 Petek, Halle        01 Unattached               17.83   0.4  30"
 
Women 14-15 300 Meter Hurdles 30"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   982 Snow, Cayla         00 Ocean Athlet             48.75  
  2   964 Neidig, Amanda      00 Ocean Athlet             53.56  
 
Women 16-17 400 Meter Hurdles 30"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    68 Bains, Chicago      98 Cowichan Val           1:01.91  
  2    73 Reierson, Tekarra   99 Comox Valley           1:07.47  
  3   895 Burgert, Elise      98 Ocean Athlet           1:10.33  
  4   865 Chow, Cheryl        98 New West Spa           1:11.12  
 
Women 18-19 400 Meter Hurdles 30"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    65 Smithson, Emma      97 Walnut Grove           1:13.23  
 
Women 20-34 400 Meter Hurdles 30"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1  8261 Pearse, Anastasia   88 Langley Must           1:02.39  
 
Women 16-17 2000 Meter Steeplechase 30"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1  1044 Charlton, Calli     98 Vancouver Th           7:20.07  
 
Women 20-34 2000 Meter Steeplechase 30"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   856 Yee, Regan          95 Langley Must           6:36.62  
 
Women 14-15 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    12 Kawai Herdman, Jul  00 Unattached B             1.55m  
  2    56 Johannesson, Laure  00 Walnut Grove             1.45m  
  3   992 Strome, Devin       00 Royal City T            J1.45m  
  4    97 Hui, Andrea         00 Vancouver Th             1.30m  
  5   737 Sigurdson, Ellen    00 Unattached               1.25m  
 
Women 16-17 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   507 Aquilini, Gabriela  98 Thunderbirds             1.60m  
 
Women 18-19 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    43 Hanson, Jessica     97 Vancouver Ol             1.65m  
  2  1063 Pauls, Sophie       97 Vancouver Th             1.50m  
 
Women 35+ High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
 --   814 O'Brian Hugh, Cind  58 Greyhounds T                NH  
 
Women 14-15 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   190 Bates, Brianna      00 Royal City T             2.00m  
  1   960 Michaud, Macey      01 Ocean Athlet             2.00m  
 
Women 16-17 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   885 Alkema, Chloe       98 Ocean Athlet             3.10m  
 
Women 20-34 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   377 Huser, Emily        94 Vancouver Th             2.45m  
 --    98 Gilbert, Mallory    85 World Athletics             NH  
 
Women 35+ Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   152 Craig, Nancy        65 Victoria Tra             2.80m  
  2   986 Van Ryswyk, Olivia  02 Ocean Athlet             2.15m  
 
Women 14-15 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1  1059 Miller, Danielle    00 Vancouver Th             4.60m  -0.4 
  2   178 Yuen, Katelyn       01 Unattached B             4.58m  +0.0 
  3    42 Eliopoulos, Paris   01 Vancouver Ol             4.53m  +0.0 
  4   103 Corrales Nelson, S  01 Burnaby Stri             4.50m  +0.0 
  5    60 Matthewman, Samath  00 Walnut Grove             4.03m  -0.3 
  6   737 Sigurdson, Ellen    00 Unattached               4.02m   NWI 
  7   932 Hack, Gabrielle     00 Ocean Athlet             3.98m  +0.0 
 
Women 16-17 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   753 Bekar, Kiana        98 BC Flyers At             5.06m  +0.0 
  2   802 Hoffmann, Sara      99 Golden Ears              4.99m  +0.0 
  3  1085 Zhu, Selena         98 Vancouver Th             4.88m  +0.0 
  4   755 Foster, Mira        98 BC Flyers At             4.86m  +0.0 
  5    44 Ho, Julia           99 Vancouver Ol             4.60m  +0.0 
 
Women 18-19 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1    43 Hanson, Jessica     97 Vancouver Ol             4.93m  -0.1 
  2  1063 Pauls, Sophie       97 Vancouver Th             4.80m  +0.0 
 
Women 20-34 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1    26 Nettey, Sabrina     90 Universal At             5.94m  +0.0 
  2     2 Cobb, Aleisha       91 Unattached B             5.53m  -0.8 
 
Women 35+ Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   808 Evans, Sharon       70 Greyhounds T             3.66m  +0.0 
 
Women 14-15 Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   932 Hack, Gabrielle     00 Ocean Athlet            10.22m  +0.0 
  2  8211 Waring-Jones, Eden  01 Unattached B             9.90m  +0.0 
  3    39 Ainsworth, Chloe    01 Vancouver Ol             9.60m  +0.0 
  4   896 Burgert, Natasha    01 Ocean Athlet             8.66m   0.9 
  5   857 Fournier, Lucy      01 Lord Tweedsm             8.45m  +0.0 
  6   165 Chan, Selina        00 Unattached B             8.11m  +0.0 
  7   198 Pena, Arianne       00 Unattached               6.89m  +0.0 
 
Women 16-17 Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   385 Dressel, Jodie      98 Prince Georg             9.99m   0.3 
  2    44 Ho, Julia           99 Vancouver Ol             9.44m  +0.0 
  3   775 Lydynuik, Ally      98 Coastal Trac             8.55m  +0.0 
 
Women 18-19 Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1  1084 Yee, Michelle       97 Vancouver Th             9.91m  +0.0 
 
Women 14-15 Shot Put 3KG, 4KG
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   398 Gabri, Dolly        01 Unattached B            14.69m   3K
  2     8 Haintz, Mateya      01 Unattached B             9.60m   3K
  3   190 Bates, Brianna      00 Royal City T             8.74m   3K
 
Women 16-17 Shot Put 3KG, 4KG
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   823 Rogers, Camryn      99 Kajaks Track            14.17m   3K
  2   301 Foote, Abresia      99 Valley Royal             8.67m   3K
  3   858 Tcheune, Coralie    99 Lord Tweedsm             8.65m   3K
 
Women 35+ Shot Put 3KG, 4KG
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   821 Hare, Rose          48 Kajaks Track             8.43m   3K
 
Women 14-15 Discus Throw 1.00K
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   398 Gabri, Dolly        01 Unattached B            43.55m  
  2     8 Haintz, Mateya      01 Unattached B            31.42m  
  3   386 Patry-Smith, Jenev  01 Royal City T            27.38m  
  4    56 Johannesson, Laure  00 Walnut Grove            21.55m  
 
Women 16-17 Discus Throw 1.00K
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    29 Bhandal, Gurleen    98 Valley Royal            36.97m  
  2   820 Botsis, Chanell     98 Kajaks Track            35.25m  
  3   301 Foote, Abresia      99 Valley Royal            20.74m  
 
Women 20-34 Discus Throw 1.00K
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    70 Erickson, Quinn     91 Comox Valley            45.53m  
 
Women 35+ Discus Throw 1.00K
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   821 Hare, Rose          48 Kajaks Track            25.50m  
 
Girls 13 Hammer Throw 3KG, 4KG
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   914 Duchesne, Nicolett  02 Ocean Athlet            32.87m   3K
  2    38 Suriya, Shaunika    02 Valley Royal            20.21m   3K
  3     7 Haintz, Marquesis   02 Unattached B            12.19m   3K
 
Women 14-15 Hammer Throw 3KG, 4KG
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   398 Gabri, Dolly        01 Unattached B            39.40m   3K
  2   386 Patry-Smith, Jenev  01 Royal City T            35.16m   3K
 --     8 Haintz, Mateya      01 Unattached B              FOUL   3K
 
Women 16-17 Hammer Throw 3KG, 4KG
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   823 Rogers, Camryn      99 Kajaks Track            58.48m   3K
  2   820 Botsis, Chanell     98 Kajaks Track            51.33m   4K
  3  8351 Dolfo, Tanika       99 Langley Must            50.50m   3K
  4  8341 Roberts, Camille    99 Ocean Athlet            36.52m   3K
  5   301 Foote, Abresia      99 Valley Royal            30.67m   3K
 
Women 18-19 Hammer Throw 3KG, 4KG
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1     1 Akbarizadeh, Natas  96 Unattached B            51.79m   4K
  2  8331 Covington, Autumn   97 Kajaks Track            47.79m   4K
  3     5 Grewal, Manpreet    96 Unattached B            45.09m   4K
  4  8201 Gautschi, Laura     96 Kajaks Track            42.11m   4K
 
Women 20-34 Hammer Throw 3KG, 4KG
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1  8321 Kennedy, Samantha   93 Kajaks Track            54.38m   4K
 
Women 35+ Hammer Throw 3KG, 4KG
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   821 Hare, Rose          48 Kajaks Track            29.23m   3K
 
Girls 13 Javelin Throw 400gm, 500gm
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   852 Sara, Eniko         02 Langley Must            33.64m   400g
  2   905 Cunha, Alanna       02 Ocean Athlet            25.57m   400g
  3     7 Haintz, Marquesis   02 Unattached B            20.23m   400g
 
Women 14-15 Javelin Throw 400gm, 500gm
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   190 Bates, Brianna      00 Royal City T            31.11m   500g
  2   198 Pena, Arianne       00 Unattached              22.50m   500g
 
Women 16-17 Javelin Throw 400gm, 500gm
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1  8231 Pauley, Jaclyn      98 Langley Must            32.85m   600g
  2    52 Coulbou, Andri      99 Walnut Grove            32.19m   500g
  3  8161 Vanee, Lauren       99 Royal City T            30.00m   500g
 
Women 20-34 Javelin Throw 400gm, 500gm
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1  8251 Fraser, Melissa     89 Langley Must            47.64m   600g
 
Boys 9 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1  1075 Spinu, Luca         06 Vancouver Th             17.09   NWI 
  2   930 Groleau, Logan      06 Ocean Athlet             17.14   NWI 
  3    88 Bowes, Aiden        06 Golden Ears              18.46   NWI 
  4   953 Luking, Cooper      06 Ocean Athlet             18.63   NWI 
  5   868 Gorospe, Mathan     06 New West Spa             18.95   NWI 
 
Boys 10 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1    81 Turner, Aiden       05 Coastal Trac             14.99   NWI  2 
  2   833 Flack, Owen         05 Langley Must             15.05   NWI  1 
  3   898 Carr, Ben           05 Ocean Athlet             15.21   NWI  1 
  4   897 Carr, Andrew        05 Ocean Athlet             15.40   NWI  2 
  5   988 Yewchuk, Zachary    05 Ocean Athlet             15.44   NWI  1 
  6   947 Lee, Caiden         05 Ocean Athlet             15.73   NWI  2 
  7   842 Jones, Owen         05 Langley Must             15.84   NWI  2 
  8   869 Khela, Gurshan      05 New West Spa             16.24   NWI  1 
  9   954 Marrero, Deven      05 Ocean Athlet             16.52   NWI  1 
 10   853 Valli, Paulo        05 Langley Must             16.60   NWI  1 
 11   983 Stott, Maxwell      05 Ocean Athlet             17.59   NWI  1 
 12   867 Gill, Arjun         05 New West Spa             20.06   NWI  1 
 
Boys 11 Year Olds 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1   968 Pavlovic, Nicholas  04 Ocean Athlet             14.22   NWI  2 
  2   943 Kellock, Cameron    04 Ocean Athlet             15.00   NWI  2 
  3   826 Bartolone, Marcus   04 Langley Must             15.24   NWI  2 
  4   911 Denman, Justen      04 Ocean Athlet             15.33   NWI  2 
  5   928 Greenough, Michael  04 Ocean Athlet             16.02   NWI  2 
  6    83 Duckworth, Griffin  04 Ocean Athlet             16.23   NWI  2 
  7   846 Longley, Ethan      04 Langley Must             16.27   NWI  2 
  8   887 Antscherl, Charles  04 Ocean Athlet             17.22   NWI  2 
  9    85 Cull, Taius         04 Ocean Athlet             17.86   NWI  1 
 
Boys 12 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   870 Khela, Gurveer Sin  03 New West Spa             14.39   NWI 
  2    90 Pinto, Owen         03 Ocean Athlet             14.64   NWI 
  3   963 Napier, Jackson     03 Ocean Athlet             15.06   NWI 
  4    89 Curtis, Joseph      03 Coquitlam Ch             15.11   NWI 
  5   761 Lenz, Brandt        03 Chilliwack T             15.35   NWI 
  6   929 Groleau, Cameron    03 Ocean Athlet             15.72   NWI 
  7   899 Carr, Jon           03 Ocean Athlet             17.07   NWI 
  8  1074 So, Ethan           03 Vancouver Th             17.37   NWI 
 
Boys 13 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   848 Nicol, Robert       02 Langley Must             13.33   NWI 
  2   926 Glushak, Daniel     02 Ocean Athlet             13.48   NWI 
  3   839 Harrison, Oliver    02 Langley Must             15.05   NWI 
  4   840 Honey, Jake         02 Langley Must             15.20   NWI 
 
Boys 11 Year Olds 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   928 Greenough, Michael  04 Ocean Athlet             33.05   NWI 
 --   926 Glushak, Daniel     02 Ocean Athlet            X29.23   NWI 
 
Boys 12 Year Olds 300 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    90 Pinto, Owen         03 Ocean Athlet             45.66  
  2   761 Lenz, Brandt        03 Chilliwack T             49.69  
  3    89 Curtis, Joseph      03 Coquitlam Ch             49.73  
  4   956 McKay, Fraser       02 Ocean Athlet             53.44  
  5   929 Groleau, Cameron    03 Ocean Athlet             55.39  
  6  1074 So, Ethan           03 Vancouver Th           1:02.42  
 
Boys 13 Year Olds 300 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   839 Harrison, Oliver    02 Langley Must             48.86  
 
Boys 10 600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   988 Yewchuk, Zachary    05 Ocean Athlet           1:58.59  
  2   947 Lee, Caiden         05 Ocean Athlet           2:02.06  
  3   853 Valli, Paulo        05 Langley Must           2:02.97  
  4   842 Jones, Owen         05 Langley Must           2:14.77  
 
Boys 11 600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1  1041 Bryden, Mac         04 Vancouver Th           1:54.47  
  2  1058 Miles, Mantle       04 Vancouver Th           2:00.61  
  3   887 Antscherl, Charles  04 Ocean Athlet           2:03.85  
  4   928 Greenough, Michael  04 Ocean Athlet           2:04.30  
  5   845 Lockyer, Camron     04 Langley Must           2:05.47  
  6   911 Denman, Justen      04 Ocean Athlet           2:09.25  
  7   884 Alford, Samuel      04 Ocean Athlet           2:19.97  
 
Boys 12 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   929 Groleau, Cameron    03 Ocean Athlet           2:49.03  
  2  1074 So, Ethan           03 Vancouver Th           3:18.70  
 
Boys 13 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   961 Muncey-Buckley, Br  02 Ocean Athlet           2:27.77  
  2   840 Honey, Jake         02 Langley Must           2:36.63  
  3   949 Lister, Graeme      02 Ocean Athlet           2:38.27  
  4   839 Harrison, Oliver    02 Langley Must           2:47.27  
  5   956 McKay, Fraser       02 Ocean Athlet           2:53.08  
 
Boys 9 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   967 Pavlovic, Alexande  06 Ocean Athlet             1.25m  
 
Boys 10 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   898 Carr, Ben           05 Ocean Athlet             1.25m  
  1   897 Carr, Andrew        05 Ocean Athlet             1.25m  
  3    81 Turner, Aiden       05 Coastal Trac            J1.25m  
  4   869 Khela, Gurshan      05 New West Spa             1.15m  
  5   988 Yewchuk, Zachary    05 Ocean Athlet             1.10m  
 --    86 Wagner, Kaique      05 Unattached                  NH  
 
Boys 11 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   911 Denman, Justen      04 Ocean Athlet             1.25m  
  2    83 Duckworth, Griffin  04 Ocean Athlet             1.15m  
  3  1058 Miles, Mantle       04 Vancouver Th            J1.15m  
  4   845 Lockyer, Camron     04 Langley Must            J1.15m  
  4   854 Vanhuizen, Silas    04 Langley Must            J1.15m  
  6    85 Cull, Taius         04 Ocean Athlet             1.10m  
  7   846 Longley, Ethan      04 Langley Must             1.05m  
 
Boys 12 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   836 Hamilton, Isaac     03 Langley Must             1.35m  
  2   963 Napier, Jackson     03 Ocean Athlet            J1.35m  
  3   761 Lenz, Brandt        03 Chilliwack T             1.30m  
  4   870 Khela, Gurveer Sin  03 New West Spa             1.25m  
  5   899 Carr, Jon           03 Ocean Athlet             1.10m  
 
Boys 13 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   923 Ghinzel, Tristan    02 Ocean Athlet             1.35m  
  2   961 Muncey-Buckley, Br  02 Ocean Athlet            J1.35m  
  3   950 Luccock, Brendan    02 Ocean Athlet            J1.35m  
  4   840 Honey, Jake         02 Langley Must             1.20m  
  5   956 McKay, Fraser       02 Ocean Athlet             1.15m  
 --   848 Nicol, Robert       02 Langley Must                NH  
 
Boys 9 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   930 Groleau, Logan      06 Ocean Athlet             3.01m   NWI 
  2  1075 Spinu, Luca         06 Vancouver Th             2.77m   NWI 
  3   953 Luking, Cooper      06 Ocean Athlet             2.62m   NWI 
  4   967 Pavlovic, Alexande  06 Ocean Athlet             2.50m   NWI 
  5    88 Bowes, Aiden        06 Golden Ears              2.36m   NWI 
  6   801 Haintz, Kynan       06 Golden Ears              2.33m   NWI 
  7   868 Gorospe, Mathan     06 New West Spa             1.92m   NWI 
 
Boys 10 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   898 Carr, Ben           05 Ocean Athlet             4.16m   NWI 
  2   869 Khela, Gurshan      05 New West Spa             3.64m   NWI 
  3   833 Flack, Owen         05 Langley Must             3.59m   NWI 
  4   897 Carr, Andrew        05 Ocean Athlet             3.56m   NWI 
  5   947 Lee, Caiden         05 Ocean Athlet             3.46m   NWI 
  6   988 Yewchuk, Zachary    05 Ocean Athlet             3.24m   NWI 
  7   907 Cyr, Ryan           05 Ocean Athlet             2.98m   NWI 
  8   983 Stott, Maxwell      05 Ocean Athlet             2.63m   NWI 
  9   867 Gill, Arjun         05 New West Spa             2.16m   NWI 
 
Boys 11 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   968 Pavlovic, Nicholas  04 Ocean Athlet             4.17m   NWI 
  2   943 Kellock, Cameron    04 Ocean Athlet             3.83m   NWI 
  3   911 Denman, Justen      04 Ocean Athlet             3.82m   NWI 
  4    83 Duckworth, Griffin  04 Ocean Athlet             3.68m   NWI 
  5   845 Lockyer, Camron     04 Langley Must             3.61m   NWI 
  6  1041 Bryden, Mac         04 Vancouver Th             3.36m   NWI 
  7   826 Bartolone, Marcus   04 Langley Must             3.29m   NWI 
  7  1058 Miles, Mantle       04 Vancouver Th             3.29m   NWI 
  9   928 Greenough, Michael  04 Ocean Athlet             3.20m   NWI 
 10   854 Vanhuizen, Silas    04 Langley Must             2.96m   NWI 
 
Boys 12 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   929 Groleau, Cameron    03 Ocean Athlet             4.07m   NWI 
  2   849 Pataki, Torrin      03 Langley Must             3.84m   NWI 
  3   870 Khela, Gurveer Sin  03 New West Spa             3.77m   NWI 
  4   761 Lenz, Brandt        03 Chilliwack T             3.72m   NWI 
  5    90 Pinto, Owen         03 Ocean Athlet             3.63m   NWI 
  6   963 Napier, Jackson     03 Ocean Athlet             3.62m   NWI 
  7   899 Carr, Jon           03 Ocean Athlet             3.25m   NWI 
 
Boys 13 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   848 Nicol, Robert       02 Langley Must             4.32m   NWI 
  2   950 Luccock, Brendan    02 Ocean Athlet             4.18m   NWI 
  3   961 Muncey-Buckley, Br  02 Ocean Athlet             4.12m   NWI 
  4   956 McKay, Fraser       02 Ocean Athlet             3.39m   NWI 
 
Boys 9 Shot Put 2KG
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   967 Pavlovic, Alexande  06 Ocean Athlet             5.52m  
  2   801 Haintz, Kynan       06 Golden Ears              4.01m  
  3    88 Bowes, Aiden        06 Golden Ears              3.01m  
 
Boys 10 Shot Put 2KG
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   907 Cyr, Ryan           05 Ocean Athlet            10.66m  
 
Boys 11 Shot Put 2KG
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1  1041 Bryden, Mac         04 Vancouver Th             7.81m  
  2   846 Longley, Ethan      04 Langley Must             6.99m  
  3   968 Pavlovic, Nicholas  04 Ocean Athlet             6.21m  
  4   911 Denman, Justen      04 Ocean Athlet             5.96m  
  5    85 Cull, Taius         04 Ocean Athlet             5.62m  
 
Boys 12 Shot Put 3KG
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    79 Nijjar, Charanjit   03 Universal At            10.15m  
  2    89 Curtis, Joseph      03 Coquitlam Ch             6.90m  
  3   963 Napier, Jackson     03 Ocean Athlet             5.44m  
 
Boys 13 Shot Put 3KG
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   925 Gillan, Aneel       02 Ocean Athlet             9.11m  
  2   848 Nicol, Robert       02 Langley Must             8.54m  
 
Boys 10 Discus Throw 750G
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   907 Cyr, Ryan           05 Ocean Athlet            21.12m  
  2   954 Marrero, Deven      05 Ocean Athlet            11.53m  
 
Boys 11 Discus Throw 750G
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   846 Longley, Ethan      04 Langley Must            14.59m  
  2   801 Haintz, Kynan       06 Golden Ears             10.33m  
 
Boys 12 Discus Throw 1KG
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    89 Curtis, Joseph      03 Coquitlam Ch            19.13m  
 
Boys 13 Discus Throw 1KG
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   925 Gillan, Aneel       02 Ocean Athlet            21.35m  
 
Men 14-15 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1   891 Blackman, Kenny Ju  00 Ocean Athlet             11.78   0.7  1 
  2   872 Medrano, Diego      00 New West Spa             11.84   1.5  2 
  3   508 Prevost, Sam        00 Thunderbirds             12.25   0.7  1 
  4  1072 Shum, Brendan       00 Vancouver Th             12.40   0.7  1 
  5   730 Lees, Keaton        01 Unattached               12.51   0.7  1 
  6   936 Iyumva, Cedric      01 Ocean Athlet             12.56   0.7  1 
  7   734 Petersen, Trew      01 Unattached               12.67   0.7  1 
  8   976 Reynolds, Reilly    01 Ocean Athlet             12.70   0.7  1 
  9   794 Taylor-Lewis, Simi  01 Coquitlam Ch             12.89   1.5  2 
 10    59 Lee, Eric           00 Walnut Grove             13.01   1.5  2 
 11   991 Jones, Maxwell      01 Royal City T             13.33   1.5  2 
 12   451 Penson-McCoy, Jesa  01 South Fraser             13.34   1.5  2 
 
Men 16-17 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1    41 Eliopoulos, Anasta  99 Vancouver Ol             11.16  -0.9  2 
  2   795 Tjernagel, Benjami  99 Coquitlam Ch             11.52   0.4  1 
  3    55 Johal, Ravan        98 Walnut Grove             11.88   0.4  1 
  4    66 Chippett, Bryn      98 West Vancouv             11.91   0.4  1 
  5   764 Small, Lucas        99 Chilliwack T             11.93  -0.9  2 
  6   863 Williamson, Dimitr  99 Martin Browe             12.13  -0.9  2 
  7    53 Davies, Kyle        99 Walnut Grove             12.26   0.4  1 
  8    48 Schemmer, Peterson  99 Vancouver Ol             12.60  -0.9  2 
  9   452 mccoy, javen           Unattached B             12.76   0.4  1 
 
Men 18-19 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1   793 Taylor-Lewis, Adey  96 Coquitlam Ch             11.29  -0.6  1 
  2   860 John, Azariah       96 Martin Browe            J11.29  -0.6  1 
  3   959 McLean, Matthew     97 Ocean Athlet             11.31  -0.6  1 
  4   875 Pavel, Bogdan       96 New West Spa             11.46   0.2  2 
  5  1043 Chan, Matthew       97 Vancouver Th             11.58  -0.6  1 
  6  1045 Cheung, Jackson     96 Vancouver Th             11.75  -0.6  1 
  7   916 Ellison, Elias      97 Ocean Athlet             11.83   0.2  2 
  8   862 Mudiappu, Brayton   97 Martin Browe             11.99  -0.6  1 
  9   735 Purohit, Kirtan     96 Unattached               12.21  -0.6  1 
 
Men 20-34 100 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1  1034 Aono, Michael       98 Vancouver Th             10.68  -0.3  1 
  2   790 Linde, James        94 Coquitlam Ch             10.77  -0.3  1 
  3  1032 Abosi, Stephen      93 Vancouver Th             10.83  -0.3  1 
  4   784 Ayin, Nicholas      93 Coquitlam Ch             11.14  -0.3  1 
  5    24 Gould, Dwight       87 Universal At             11.21  -0.3  1 
  6  1077 Suzuki, Yuri        94 Vancouver Th             11.56  -0.3  1 
  7   831 Dolfo, Braedon      93 Langley Must             11.64  -0.3  1 
  8   859 Crowe, Jordan       94 Martin Browe             12.23   1.8  2 
  9  8191 Ryan, Jed           92 Unattached               12.61   1.8  2 
 10   817 Zapf-Gilje, Reidar  51 Greyhounds T             14.07   1.8  2 
 
Men 35+ 100 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   487 Wong, Marcus        81 West Vancouv             13.24  -0.3 
  2   861 Lefever, Bobby      60 Martin Browe             13.89  -0.3 
  3    11 Kang, Mike          63 Unattached B             14.03  -0.3 
  4   815 Phillips, Mark      65 Greyhounds T             14.18  -0.3 
  5   813 Krewenchuk, Spence  45 Greyhounds T             18.10  -0.3 
 
Men 14-15 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1   891 Blackman, Kenny Ju  00 Ocean Athlet             24.18  -0.2  2 
  2   976 Reynolds, Reilly    01 Ocean Athlet             24.99  -0.2  2 
  3   508 Prevost, Sam        00 Thunderbirds             25.04  -0.7  1 
  4  1072 Shum, Brendan       00 Vancouver Th             25.45  -0.7  1 
  5   936 Iyumva, Cedric      01 Ocean Athlet             25.71  -0.7  1 
  6   734 Petersen, Trew      01 Unattached               25.80  -0.7  1 
  7   908 Dadson, Emmanuel    00 Ocean Athlet             25.92  -0.7  1 
  8   794 Taylor-Lewis, Simi  01 Coquitlam Ch             26.00  -0.2  2 
  9   730 Lees, Keaton        01 Unattached               26.39  -0.7  1 
 
Men 16-17 200 Meter Dash
========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind H#
========================================================================
  1   765 Carnegie, Tanner    98 Coastal Trac             22.57   NWI  1 
  2   402 Litherland, Quinn   99 Vancouver Th             22.74   0.1  2 
  3   795 Tjernagel, Benjami  99 Coquitlam Ch             23.08   NWI  1 
  4   941 Kabia, Benjamin     99 Ocean Athlet             23.88   NWI  1 
  5   764 Small, Lucas        99 Chilliwack T             23.99   0.1  2 
  6    55 Johal, Ravan        98 Walnut Grove             24.13   NWI  1 
  7    66 Chippett, Bryn      98 West Vancouv             24.33   NWI  1 
 
Men 18-19 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   766 Degroot, Andrew     99 Coastal Trac             22.64   0.9 
  2   860 John, Azariah       96 Martin Browe             22.91   0.9 
 
Men 20-34 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1  1034 Aono, Michael       98 Vancouver Th             21.28   1.4 
  2   790 Linde, James        94 Coquitlam Ch             21.42   1.4 
  3   789 George, Nathan      94 Coquitlam Ch             21.52   1.4 
  4  1032 Abosi, Stephen      93 Vancouver Th             22.04   1.4 
  5   773 Harrison, Connor    95 Coastal Trac             23.71   1.4 
  6     4 Galo, Alex          66 Unattached B             27.80   1.4 
 
Men 35+ 200 Meter Dash
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   816 Walker, Samuel      71 Greyhounds T             25.14   0.3 
  2   461 Bienefeld, Andy     75 Semiahmoo Su             27.31   0.3 
  3   815 Phillips, Mark      65 Greyhounds T             28.97   0.3 
  4   817 Zapf-Gilje, Reidar  51 Greyhounds T             29.11   0.3 
 
Men 14-15 300 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1  1049 Fisher, Paul        00 Vancouver Th             37.88   1 
  2   508 Prevost, Sam        00 Thunderbirds             39.07   1 
  3   908 Dadson, Emmanuel    00 Ocean Athlet             40.09   1 
  4   936 Iyumva, Cedric      01 Ocean Athlet             40.89   1 
  5   969 Pederson, Ryan      01 Ocean Athlet             41.63   2 
  6   912 Denman, Ryan        01 Ocean Athlet             41.75   2 
  7    57 Kessler, Mattias    01 Walnut Grove             42.36   2 
  8   100 Foster, Jack        01 Royal City T             44.18   2 
  9   972 Plourde, Samuel     01 Ocean Athlet             48.24   1 
 
Men 16-17 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   402 Litherland, Quinn   99 Vancouver Th             50.03   2 
  2    54 Harrison, Joel      99 Walnut Grove             52.34   1 
  3    63 Riley, Will         99 Walnut Grove             53.18   1 
  4   948 Lewis, Andrew       99 Ocean Athlet             53.31   2 
  5   997 Jang, Oliver        99 Sir Charles              54.59   1 
  6     3 Foster, Liam        99 Unattached B             57.44   2 
  7   261 Ho, Thien           99 Tupper                   58.60   1 
 
Men 18-19 400 Meter Dash
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   726 Ando, Rui           97 Unattached               51.05  
  2   725 Ando, Leo           97 Unattached               51.09  
 
Men 20-34 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   789 George, Nathan      94 Coquitlam Ch             47.89   2 
  2   303 Mitchell, Cameron   90 Unattached B             51.00   2 
  3   199 Butler, Michael     90 Unattached B             52.17   2 
 
Men 35+ 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H#
===================================================================
  1   816 Walker, Samuel      71 Greyhounds T             57.68   1 
  2   461 Bienefeld, Andy     75 Semiahmoo Su           1:00.52   2 
  3   815 Phillips, Mark      65 Greyhounds T           1:03.96   1 
  4   493 Ward, Tomas         00 Unattached             1:04.97   2 
 
Men 14-15 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1  1053 MacKenzie, Calum    00 Vancouver Th           2:16.96  
  2  1050 Glover-Cook, Jonah  01 Vancouver Th           2:21.80  
  3  1054 Mantle, Luke        01 Vancouver Th           2:31.32  
  4   972 Plourde, Samuel     01 Ocean Athlet           2:42.20  
 
Men 16-17 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    14 Lumb, Kieran        98 Unattached B           1:57.66  
  2   879 Harris, Luke        99 NorWesters T           1:58.09  
  3    13 Leighton, Matthew   98 Unattached B           2:02.18  
  4   922 Forsyth, Luke       99 Ocean Athlet           2:06.17  
  5   777 Ribeiro, Dawson     99 Coastal Trac           2:07.91  
  6    46 Paetzel, Benjamin   99 Vancouver Ol           2:08.57  
  7  1055 Mattman, Sebastian  99 Vancouver Th           2:10.23  
  8    62 Riley, Lim          99 Walnut Grove           2:11.64  
  9   946 Lail, Karm          99 Ocean Athlet           2:17.00  
 
Men 18-19 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   776 Paul-Morris, Andre  96 Coastal Trac           1:56.31  
  2   830 De Jong, Tyler      96 Langley Must           1:57.91  
  3   844 Lam, James          96 Langley Must           1:59.13  
  4   772 Ginther, Sterling   97 Coastal Trac           2:01.31  
 
Men 20-34 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   847 Marshall, Adam      95 Langley Must           1:57.16  
  2   729 Jansen Van Rensbur  95 Unattached             2:00.37  
  3   841 Johnston, Blair     92 Langley Must           2:00.99  
  4   767 Dong, Christopher   92 Coastal Trac           2:01.73  
  5    18 Bal, Simranjot      93 Universal At           2:11.45  
 
Men 14-15 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   387 Wyatt, Tate         00 Unattached             4:40.28  
  1  1053 MacKenzie, Calum    00 Vancouver Th           4:52.69  
  2   886 Almrud, Harrison    01 Ocean Athlet           4:59.16  
  3    57 Kessler, Mattias    01 Walnut Grove           5:01.17  
  4   798 Yeung, Samuel       01 Coquitlam Ch           5:02.57  
 
Men 16-17 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1     9 Hoff, Brendan       98 Unattached B           3:54.66  
  2  1068 Pont, Simeo         98 Vancouver Th           4:12.64  
  2  8271 Ibbitt, Ryan        98 Golden Ears            4:43.64  
  3  1064 Pelayo-Mazzone, Ro  99 Vancouver Th           4:19.90  
  4    46 Paetzel, Benjamin   99 Vancouver Ol           4:30.37  
  5  8281 Ross, Alexander     99 Golden Ears            4:35.56  
  6   488 Riddell, Mackenzie  99 NorWesters T           4:38.32  
  7     3 Foster, Liam        99 Unattached B           4:40.15  
  8   889 Bansal, Ayush       99 Ocean Athlet           5:01.12  
 
Men 18-19 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   957 McKay, Liam         96 Ocean Athlet           4:05.77  
  2   927 Gray, Riley         97 Ocean Athlet           4:26.56  
  3  8151 Bulka, Owen         97 Ocean Athlet           4:31.17  
 
Men 20-34 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1  8181 Husler, Roman       95 Btv Aarau              4:10.44  
  2    18 Bal, Simranjot      93 Universal At           4:45.91  
 
Men 35+ 1500 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  3   800 Titov, Mikhail      68 Elite Track            4:45.61  
  4   822 Pinckard, Mark      60 Kajaks Track           4:46.87  
  5   817 Zapf-Gilje, Reidar  51 Greyhounds T           5:23.04  
 
Men 14-15 100 Meter Hurdles 30", 33"
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   872 Medrano, Diego      00 New West Spa             15.54   0.2  33"
  2   951 Luccock, Dominic    99 Ocean Athlet             15.61   0.2  33"
  3  1054 Mantle, Luke        01 Vancouver Th             17.16   0.2  33"
  4    59 Lee, Eric           00 Walnut Grove             18.10   0.2  33"
  5   917 Ellison, Evan       01 Ocean Athlet             18.42   0.2  33"
  6   990 Jensen, Ryan        01 Royal City T             19.76   0.2  33"
  7    36 McKay, Tyler        00 Valley Royal             20.13   0.2  33"
 
Men 16-17 110 Meter Hurdles 36", 39", 42
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1    41 Eliopoulos, Anasta  99 Vancouver Ol             14.33  +0.0  36"
 
Men 18-19 110 Meter Hurdles 36", 39", 42
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1  1071 Schultze, Kenneth   97 Vancouver Th             14.31  +0.0  39"
  2  1045 Cheung, Jackson     96 Vancouver Th             14.62  +0.0  39"
  3   875 Pavel, Bogdan       96 New West Spa             14.86  +0.0  39"
 
Men 14-15 300 Meter Hurdles 33"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    59 Lee, Eric           00 Walnut Grove             48.34  
 
Men 16-17 300 Meter Hurdles 33"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   951 Luccock, Dominic    99 Ocean Athlet             45.92  
 
Men 16-17 400 Meter Hurdles 33", 36"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    99 Schiedel, Jasper    98 Vancouver Ol             56.16   33"
  1    47 Pratt, Spencer      98 Vancouver Ol           1:00.65   33"
 
Men 18-19 400 Meter Hurdles 33", 36"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1  1076 Strome, Ethan       96 Vancouver Th             57.16   36"
  2    10 Hutchinson, Sean    96 Unattached B           1:01.04   36"
 
Men 14-15 2000 Meter Steeplechase 33"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   387 Wyatt, Tate         00 Unattached             6:40.85  
 
Men 16-17 2000 Meter Steeplechase 33"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   880 McGovern, Dakota    98 NorWesters T           6:18.15  
  2    51 Carlson, Ethan      98 Walnut Grove           7:14.69  
 
Men 18-19 2000 Meter Steeplechase 36"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    16 Torres, Richard     96 Unattached B           6:17.79  
 
Men 20-34 2000 Meter Steeplechase 36"
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   901 Clifford, Deon      94 Ocean Athlet           6:00.07  
  2   996 Tadesse, Ephraim    95 Simon Fraser           6:15.71  
 
Men 14-15 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   891 Blackman, Kenny Ju  00 Ocean Athlet             1.75m  
  2  1067 Poljak, Luka        00 Vancouver Th             1.70m  
  3   786 Dale, Thomas        00 Coquitlam Ch            J1.70m  
  4   754 Foster, Ethan       00 BC Flyers At             1.60m  
  5   917 Ellison, Evan       01 Ocean Athlet             1.55m  
 
Men 16-17 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   804 Kuzyk, Zack         99 Golden Ears              1.80m  
  2   394 Amisi, Meveilles    99 Kajaks Track            J1.80m  
  3    64 Savage, Alex        98 Walnut Grove             1.70m  
  4    53 Davies, Kyle        99 Walnut Grove             1.60m  
  4   951 Luccock, Dominic    99 Ocean Athlet             1.60m  
 
Men 18-19 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   352 Miletic, Marko      97 Vancouver Th             1.50m  
 
Men 20-34 High Jump
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   374 Moldavanov, Vladis  95 NorWesters T             1.85m  
 
Men 14-15 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   908 Dadson, Emmanuel    00 Ocean Athlet             2.30m  
  2   991 Jones, Maxwell      01 Royal City T             2.15m  
 
Men 16-17 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    61 Nathan, Gregory     99 Walnut Grove             2.70m  
 
Men 16-17 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   864 Clare, Jason        98 Nanaimo & DI             4.40m  
  2   162 Abrill, Francis     98 Victoria Tra             3.70m  
 
Men 18-19 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   432 Bertness, Tim       97 Unattached               3.20m  
 --   965 Niwinski, Conor     96 Ocean Athlet                NH  
 
Men 18-19 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   938 Johnston, Glen      96 Ocean Athlet             3.85m  
 
Men 20-34 Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
 --   987 van Ryswyk, Riley   93 Ocean Athlet                NH  
 --   824 Allen, Spencer      93 Kamloops Tra                NH  
 
Men 35+ Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1  1066 Poljak, Gordan      63 Vancouver Th             3.10m  
 
Men 35+ Pole Vault
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1  1066 Poljak, Gordan      63 Vancouver Th             3.10m  
  2   114 Dumas, Gerard       35 Victoria Tra             1.90m  
 
Men 14-15 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   754 Foster, Ethan       00 BC Flyers At             5.72m  +0.0 
  2   912 Denman, Ryan        01 Ocean Athlet             5.37m   0.3 
  3  1049 Fisher, Paul        00 Vancouver Th             5.26m   0.4 
  4  1067 Poljak, Luka        00 Vancouver Th             5.15m   0.3 
  5   100 Foster, Jack        01 Royal City T             4.99m  +0.0 
  6   730 Lees, Keaton        01 Unattached               4.96m   0.8 
  7   969 Pederson, Ryan      01 Ocean Athlet             4.84m   0.1 
  8  1054 Mantle, Luke        01 Vancouver Th             4.58m  +0.0 
  9   803 Kuzyk, Nick         01 Golden Ears              4.39m  +0.0 
 10   991 Jones, Maxwell      01 Royal City T             4.23m   0.3 
 11   990 Jensen, Ryan        01 Royal City T             4.05m  +0.0 
 12   451 Penson-McCoy, Jesa  01 South Fraser             3.35m   0.4 
 
Men 16-17 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1    64 Savage, Alex        98 Walnut Grove             6.36m  +0.0 
  2  1062 Ng, Kenneth         98 Vancouver Th             6.14m   0.3 
  3   804 Kuzyk, Zack         99 Golden Ears              6.10m  +0.0 
  4   863 Williamson, Dimitr  99 Martin Browe             5.72m  +0.0 
  5   951 Luccock, Dominic    99 Ocean Athlet             5.60m  +0.0 
  5   799 Wilkinson, Scott    99 DSS                      5.60m  +0.0 
  7    53 Davies, Kyle        99 Walnut Grove             5.29m   0.4 
  8   876 Vachon, Isaiah      99 New West Spa             4.82m  +0.0 
 
Men 20-34 Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   453 Dixon, Anton        90 Thompson Riv             6.93m   0.5 
  2   374 Moldavanov, Vladis  95 NorWesters T             6.71m  +0.0 
  3   831 Dolfo, Braedon      93 Langley Must             6.34m   0.6 
  4   399 Voloshin, Daniel    95 Simon Fraser             6.18m   0.4 
  5  1077 Suzuki, Yuri        94 Vancouver Th             5.92m  +0.0 
 
Men 35+ Long Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   817 Zapf-Gilje, Reidar  51 Greyhounds T             4.68m  +0.0 
  2  1066 Poljak, Gordan      63 Vancouver Th             4.47m  +0.0 
  3   389 Lin, Edwin          56 Kajaks Track             4.20m   0.7 
  4   813 Krewenchuk, Spence  45 Greyhounds T             2.49m  +0.0 
 
Men 14-15 Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   100 Foster, Jack        01 Royal City T            10.92m  +0.0 
  2   803 Kuzyk, Nick         01 Golden Ears             10.19m  +0.0 
  3   990 Jensen, Ryan        01 Royal City T             9.18m   0.6 
 
Men 16-17 Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   394 Amisi, Meveilles    99 Kajaks Track            12.27m   1.0 
  2   799 Wilkinson, Scott    99 DSS                     11.54m   0.5 
  3    48 Schemmer, Peterson  99 Vancouver Ol            10.79m   0.2 
 
Men 20-34 Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1    96 Muller, Francesco   88 Vancouver Th            13.41m   0.7 
  2   731 Mehat, Pavan        92 Unattached              13.34m  +0.0 
 
Men 35+ Triple Jump
=====================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Wind
=====================================================================
  1   389 Lin, Edwin          56 Kajaks Track             8.82m   NWI 
 
Men 14-15 Shot Put 4KG, 5KG, 6K
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    34 Hamilton, Rowan     00 Valley Royal            13.49m   4k
  2   785 Chong, Jarrett      01 Coquitlam Ch            12.59m   4k
  3    95 Sandhu, Kalvin      01 Universal At            11.14m   4k
  4   493 Ward, Tomas         00 Unattached              10.61m   5k
  5    30 Bhandal, Iqam       01 Valley Royal            10.22m   4k
  6    58 Kim, Viktor         01 Walnut Grove             8.80m   4k
 
Men 16-17 Shot Put 4KG, 5KG, 6K
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   980 Sinclair, Connor    99 Ocean Athlet            14.45m   5k
  2   488 Riddell, Mackenzie  99 NorWesters T             9.81m   5k
  3   876 Vachon, Isaiah      99 New West Spa             9.77m   5k
  4   438 Wu, Tiger           98 Langley Must             9.26m   6k
  5    93 Reed, Demarco       99 Kajaks Track             8.38m   5k
 
Men 20-34 Shot Put 4KG, 5KG, 6K
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   759 Russell, Nicholas   93 Burnaby Stri            12.31m   7.6k
 
Men 35+ Shot Put 4KG, 5KG, 6K
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   817 Zapf-Gilje, Reidar  51 Greyhounds T            11.42m   5k
  2   728 Czekajlo, Rafal     66 Unattached              10.07m   5k
  3   805 Arthur, Andrew      62 Greyhounds T            10.00m   6k
  4    17 Townsend, Ken       44 Unattached B             9.73m   4k
 
Men 14-15 Discus Throw 1.00KG, 1.50
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    34 Hamilton, Rowan     00 Valley Royal            48.90m   1K
  2   785 Chong, Jarrett      01 Coquitlam Ch            46.63m   1K
  3    30 Bhandal, Iqam       01 Valley Royal            34.65m   1K
 
Men 16-17 Discus Throw 1.00KG, 1.50
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    33 Gondara, Vikramjit  99 Valley Royal            45.16m   1.5K
  2   980 Sinclair, Connor    99 Ocean Athlet            35.33m   1.5K
 
Men 18-19 Discus Throw 1.00KG, 1.50
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   352 Miletic, Marko      97 Vancouver Th            27.05m   1.5K
 
Men 20-34 Discus Throw 1.00KG, 1.50
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   759 Russell, Nicholas   93 Burnaby Stri            38.20m   2K
 
Men 35+ Discus Throw 1.00KG, 1.50
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   817 Zapf-Gilje, Reidar  51 Greyhounds T            38.44m   1K
  2   812 Kosierb, Marcel     57 Greyhounds T            32.66m   1.5K
  3    17 Townsend, Ken       44 Unattached B            32.06m   1K
  4   805 Arthur, Andrew      62 Greyhounds T            31.37m   1.5K
  5   728 Czekajlo, Rafal     66 Unattached              30.52m   2K
  6    89 Curtis, Joseph      03 Coquitlam Ch            22.51m   1.5K
 
Men 14-15 Hammer Throw 3KG, 4KG, 5K
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   785 Chong, Jarrett      01 Coquitlam Ch            45.86m   4K
  2    34 Hamilton, Rowan     00 Valley Royal            45.25m   4K
  3    30 Bhandal, Iqam       01 Valley Royal            36.32m   4K
 
Men 16-17 Hammer Throw 3KG, 4KG, 5K
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    33 Gondara, Vikramjit  99 Valley Royal            59.67m   5K
  2   438 Wu, Tiger           98 Langley Must            40.07m   6K
 
Men 14-15 Javelin Throw 500g, 600g,
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   785 Chong, Jarrett      01 Coquitlam Ch            46.33m   600
  2    58 Kim, Viktor         01 Walnut Grove            34.94m   600g
 
Men 16-17 Javelin Throw 500g, 600g,
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1    55 Johal, Ravan        98 Walnut Grove            39.49m   800g
 
Men 18-19 Javelin Throw 500g, 600g,
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1  8301 Ellingson, Jordan   97 Langley Must            48.61m   800g
  2  8291 Reston, Brent       97 Langley Must            48.47m   800g
  3   760 Young, Scott        96 Burnaby Stri            48.31m   800g
  4   432 Bertness, Tim       97 Unattached              45.07m   800g
 
Men 35+ Javelin Throw 500g, 600g,
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   805 Arthur, Andrew      62 Greyhounds T            37.60m   700g
  2   817 Zapf-Gilje, Reidar  51 Greyhounds T            35.50m   700g
  3    17 Townsend, Ken       44 Unattached B            28.21m   500g
 
Boys 9 600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1  1075 Spinu, Luca         06 Vancouver Th           2:09.75  
  2   801 Haintz, Kynan       06 Golden Ears            2:16.12  
  3   930 Groleau, Logan      06 Ocean Athlet           2:26.29  
  4   953 Luking, Cooper      06 Ocean Athlet           2:32.64  
 
Girls 9 600 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   732 Perrault, Jaime     06 Unattached             2:07.17  
  2   902 Coutts, Elise       06 Ocean Athlet           2:08.25  
  3  1078 Tukker, Nyla        06 Vancouver Th           2:09.17  
  4   913 Dickie, Paisley     06 Ocean Athlet           2:21.52  
 
Women 35+ 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   937 Janzen, Charlene    72 Ocean Athlet           2:39.11  
  2   300 Christie, Juliette  62 Unattached B           2:43.29  
  3   939 Jordan, Debbie      57 Ocean Athlet           2:55.77  
  4   322 Dilasser, Liz       44 Ocean Athlet           3:56.92  
  5   807 Cheetham, Renate    37 Greyhounds T           5:18.41  
 
Men 35+ 800 Meter Run
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1   822 Pinckard, Mark      60 Kajaks Track           2:12.48  
  2   800 Titov, Mikhail      68 Elite Track            2:14.69  
  3    15 Smillie, Malcolm    60 Unattached B           2:28.76  
  4   339 Zhu, Jian           69 Ocean Athlet           2:31.43