Licensed to Ocean Athletics Track & Field Club
                                      HY-TEK's Meet Manager 05/10/2013 05:54 PM
                  2013 Festival Of Cross Country - 05/09/2013                  
                                 Crescent Park                                 
                                    Results                                    
 
Girls 9 Year Olds 1500 Meter Run CC
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Women 9 Year Olds
  1 Hamnett, Amelia              Coquitlam Ch                    5:43.70  
  2 Forsyth, Sophie              York House S                    5:44.08  
  3 Dubois-Phillips, Tessa       WPGA                            5:52.03  
  4 Bowles, Emily                RoyalCity Tr                    5:52.21  
  5 MacDonald, Tyne              St. John's s                    5:52.40  
  6 Zhang, Janie                 WPGA                            5:52.82  
  7 Butler, Finley               Vancouver Th                    5:54.70  
  8 Barata, Jaida                Valley Royal                    5:58.45  
  9 Gunther, Cadence             WPGA                            6:02.11  
 10 Bond, Anika                  Southridge S                    6:04.08  
 11 Warrington, Delia            Vancouver Th                    6:06.63  
 12 Gadalla, Keira               WPGA                            6:18.24  
 13 Haintz, Kaia                 Golden Ears                     6:18.43  
 14 Morse, Namara                WPGA                            6:18.73  
 15 Bourne, MacKinley            WPGA                            6:21.58  
 16 Bowles, Kate                 RoyalCity Tr                    6:24.17  
 17 Watt, Sadie                  Crofton Hous                    6:29.00  
 18 Lister, Robin                Southridge S                    6:33.44  
 19 Hodges, Grace                RoyalCity Tr                    6:34.17  
 20 Tallentire, Samantha         Crofton Hous                    6:34.42  
 21 Aitken, Sophie               York House S                    6:36.01  
 22 Keogh, Laura                 York House S                    6:37.05  
 23 Murrell, Jordan              Ocean Athlet                    6:39.56  
 24 Huttenun, Ella               WPGA                            6:40.51  
 25 Mahaffy, Ciara               Crofton Hous                    6:41.23  
 26 Hudson, Abby                 York House S                    6:42.23  
 27 Epp, Elli                    Ocean Athlet                    6:42.79  
 28 Chetner, Lola                WPGA                            6:42.81  
 29 Yen, Allison                 Crofton Hous                    6:45.50  
 30 Ralph, Amy                   Langley Fund                    6:53.26  
 31 Petter, Elliotte             WPGA                            6:56.35  
 32 Goodwyn, Annika              York House S                    7:09.64  
 33 Barak, Zoe                   York House S                    7:12.05  
 34 Rai, Upneet                  Valley Royal                    7:15.01  
 35 Urbanek, Kaari               York House S                    7:17.24  
 36 Bay, Taylor                  Southridge S                    7:34.46  
 37 Dhaliwal, Ashna              Southridge S                    8:05.24  
 38 Turnton, Annabelle           York House S                    8:06.67  
 
Girls 13 3000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Women 13 Year Olds
  1 Riberio, Haley               Ocean Athlet                   12:05.84  
  2 Calverley, JoJo              Valley Royal                   12:34.59  
  3 Fetherstonhaugh, Grace       RoyalCity Tr                   12:41.30  
  4 Weltzin, Kayla               Langley Must                   13:03.31  
  5 Marshall, Makena             Vancouver Th                   13:06.36  
  6 Robinson, Sofia              Dover Bay                      13:18.26  
  7 Fjehll, Meghan               Vancouver Th                   13:28.39  
  8 Dunlop, Cara                 Dover Bay                      13:41.56  
  9 Gill, Gurleen                Valley Royal                   15:02.90  
 10 Janzen, Nikki                Valley Royal                   15:40.39  
 
Girls 14 3000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Women 14 Year Olds
  1 Willett, Olivia              Burke Mounta                   11:58.71  
  2 Champoux, Megan              Langley Must                   12:13.42  
  3 Steer, Danielle              Ocean Athlet                   12:29.59  
  4 Chilton, Emily               RoyalCity Tr                   12:45.12  
  5 Seidelmann, Lisa             Ocean Athlet                   12:56.52  
  6 Good, Carly                  Ocean Athlet                   13:08.49  
  7 Crosby, Annica               NDSS                           13:16.34  
  8 Campbell, Charlotte          Hershey                        13:17.02  
  9 Rastad, Emma                 Norwesters T                   13:17.44  
 
Girls 15 3000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Women 15 Year Olds
  1 Greer, Julia                 Ocean Athlet                   11:40.08  
  2 Rainboth, Emma               NDSS                           13:13.44  
  3 Louie, Natasha               Brby Striders                  13:34.10  
  4 Ryder, Eva                   Kajaks Track                   14:15.30  
  5 Chow, Cheryl                 South Fraser                   14:29.36  
  6 Rosser, Olivia               Kajaks Track                   14:34.07  
  7 McGonigle, Nyree             Dover Bay                      15:20.85  
  8 Bowra, Olivia                Langley Must                   16:01.71  
  9 Klymchuk, Sammi              Ocean Athlet                   16:16.89  
 
Girls 13-18 4k Run CC
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Women 13-18
  1 Bassett, Miryam              NDSS                           12:47.40  
  2 Hutchinson, Nicole           Hershey                        12:50.24  
  3 Fagan, Veronika              Okanagan Athleti               13:21.93  
  4 Charlton, Calli              Vancouver Th                   13:30.74  
  5 O'Neill, Taryn               Okanagan Athleti               13:44.57  
  6 Laturnus, Cassie             Okanagan Athleti               14:10.17  
  7 Lapointe, Annelise           Van Tech                       14:14.47  
  8 Gustin, Bella                Hershey                        14:28.22  
  9 Brown, Fiona                 Ocean Athlet                   14:32.21  
 10 Shannon, Jennifer            Burnaby South                  14:49.78  
 11 Kray, Victoria               Langley Must                   14:56.81  
 12 Beckett, Marley              Hershey                        15:02.02  
 13 King, Tkia                   NDSS                           15:27.94  
 14 Rassmussen, Danika           Dover Bay                      15:29.50  
 15 Prairie, Manon               NDSS                           15:48.37  
 16 Boothroyd, Alexandra         Vancouver Olympi               15:48.47  
 17 Tuck, Faye                   Dover Bay                      16:18.49  
 18 Arnold, Sam                  Dover Bay                      16:30.35  
 19 Grey, Emily                  Dover Bay                      16:51.32  
 20 Rudson, Hannah               Dover Bay                      17:07.60  
 21 Rudakov, Anita               Kajaks Track                   17:27.23  
 22 Skwarczynski, Danisa         Dover Bay                      18:05.19  
 
Boys 9 Year Olds 1500 Meter Run CC
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Men 9 Year Olds
  1 Kobylanski, Liam             Ocean Athlet                    5:15.00  
  2 Gill, Gurshan                Valley Royal                    5:24.36  
  3 Lecky, Carson                St. George's                    5:28.28  
  4 Dumont, Kaelem               unattached                      5:29.79  
  5 Yarmoshuk, Aiden             Ocean Athlet                    5:30.41  
  6 French, Kieran               St. George's                    5:31.58  
  7 Antscheryl, Charles          Ocean Athlet                    5:34.73  
  8 Luccock, Nicholas            Ocean Athlet                    5:44.98  
  9 Hill, Oscar                  St. George's                    5:50.22  
 10 Olson, Kaleb                 Valley Royal                    5:51.55  
 11 Hou, James                   St. George's                    5:55.35  
 12 Denman, Justen               Ocean Athlet                    5:58.45  
 13 Izdebski, John               WPGA                            5:59.63  
 14 Tseng, Aidan                 St. George's                    5:59.89  
 15 Yee, William                 St. George's                    6:00.30  
 16 Von Dadelszen, Will          St. George's                    6:04.04  
 17 Jones, Samuel                WPGA                            6:19.79  
 18 O'Keefe, Connor              St. George's                    6:20.49  
 19 Buttar, Kabir                Southridge S                    6:28.95  
 20 Wong, Princeton              St. George's                    6:29.24  
 21 Green, James                 Ocean Athlet                    6:31.48  
 22 Cull, Taius                  Ocean Athlet                    6:33.80  
 23 Sorensen, Lucas              Southridge S                    6:37.97  
 24 Cooner, Pritam               Southridge S                    6:44.04  
 25 Zhou, Fu                     St. George's                    6:45.79  
 26 Saini, Harman                Southridge S                    6:52.12  
 27 Stevenson, Oliver            WPGA                            6:52.21  
 28 Gill, Arven                  Southridge S                    7:00.84  
 29 Soheli, Artin                Southridge S                    8:16.75  
 30 Leach, Nathan                Southridge S                    8:22.64  
 31 Valensky, Samuel             Southridge S                    8:30.34  
 32 Les, Jayden                  Ocean Athlet                    9:01.46  
 
Boys 13 3000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Men 13 Year Olds
  1 Schmidt, Jordan              Langley Must                   11:19.70  
  2 Taylor, Vaughn               unattached                     11:44.95  
  3 Foster, Ethan                Langley Must                   11:52.67  
  4 Kaps, Lindon                 Dover Bay                      12:08.54  
  5 Mackenzie, Calum             Vancouver Th                   12:41.18  
  6 Isnor, Jackson               Dover Bay                      13:18.22  
  7 Hunter, Ian                  RoyalCity Tr                   13:21.40  
  8 Parmar, Rajeev               Coquitlam Ch                   13:29.18  
  9 McKay, Tyler                 Valley Royal                   13:36.95  
 10 Rai, Jaskarn                 Valley Royal                   13:48.42  
 11 Dadson, Emmanuel             RoyalCity Tr                   13:53.13  
 12 Biffart, Lucas               Ocean Athlet                   14:08.56  
 
Boys 14 3000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Men 14 Year Olds
  1 Pelayo Mazzone, Roberto      St. George's                   10:57.68  
  2 Riberio, Dawson              Ocean Athlet                   11:01.09  
  3 Nobbs, Thomas                Vancouver Olympi               11:02.18  
  4 Grabher, Thomas              NDSS                           11:24.07  
  5 Harris, Luke                 Norwesters T                   11:39.54  
  6 Loewen, Nathan               Kajaks Track                   11:44.63  
  7 Loewen, Sam                  Kajaks Track                   11:48.38  
  8 Forsyth, Luke                Ocean Athlet                   11:52.23  
  9 Paetzel, Ben                 Vancouver Th                   12:05.58  
 10 Savage, Lynden               Vancouver Th                   12:11.09  
 11 Bassett, Jacob               NDSS                           12:15.16  
 12 Davis, Nathaniel             Valley Royal                   13:57.87  
 
Boys 15 3000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Men 15 Year Olds
  1 Milic, Michael               Ocean Athlet                   10:34.91  
  2 Marshall, Brodie             Vancouver Th                   10:51.88  
  3 Silvester-Lee, Jackson       Ocean Athlet                   11:27.52  
  4 Bassett, Yosef               NDSS                           11:38.04  
  5 Ramash, Pranay               Dover Bay                      11:56.61  
 
Boys 13-18 5k Run CC
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Men 13-18
  1 Oxland, Peter                Dover Bay                      17:11.77  
  2 Gay, John                    Okanagan Athleti               17:22.75  
  3 Bergman, Sean                Okanagan Athleti               17:26.36  
  4 Serban, Anthony              Dover Bay                      17:30.12  
  5 Murray, Adam                 Okanagan Athleti               17:32.01  
  6 Serban, Chris                Dover Bay                      17:44.43  
  7 Oxland, Thomas               Dover Bay                      17:50.68  
  8 Huynh, Miles                 Dover Bay                      18:08.31  
  9 Ascui, Nic                   Dover Bay                      18:11.20  
 10 Taylor, Matthew              Vancouver Th                   18:29.48  
 11 Higgins, Carter              Dover Bay                      19:12.53  
 12 Maloney, Alec                unattached                     19:18.73  
 13 Gill, Holden                 Dover Bay                      19:29.84  
 14 Gray, Riley                  Ocean Athlet                   19:49.47  
 15 Richardson, Wes              Dover Bay                      20:20.91  
 16 Yang, Danny                  Dover Bay                      20:38.08  
 17 Davitt, Cameron              Hershey                        20:41.83  
 18 Loewen, Jake                 Kajaks Track                   21:22.66  
 19 Colibaba, Tyler              Dover Bay                      21:24.77  
 20 Willett, Sam                 Burke Mounta                   22:26.89  
 21 Minkus, Malcolm              Okanagan Athleti               24:09.33  
 
Girls 10 2000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Women 10 Year Olds
  1 Fernback, Sophie             York House S                    9:33.60  
  2 Ford, Charlie                WPGA                            9:49.31  
  3 Tennant, Cleigh              Ocean Athlet                    9:54.97  
  4 Watkins, Olivia              WPGA                           10:00.98  
  5 Brooks, Emma                 WPGA                           10:02.49  
  6 Champoux, Paige              Langley Must                   10:03.10  
  7 Mitchell, Ava                Ocean Athlet                   10:18.12  
  8 Kalisch, Milena              RoyalCity Tr                   10:25.13  
  9 Andrews, Diana               Crofton Hous                   10:37.54  
 10 Guy, Juliette                St. John's s                   10:38.03  
 11 Brandt, Amy                  Valley Royal                   10:39.90  
 12 Borntraeger, Kaeli           Ocean Athlet                   10:45.73  
 13 McAuley, Olivia              Valley Royal                   10:49.38  
 14 Franke, Emily                Crofton Hous                   10:50.61  
 15 Low, Sabina                  York House S                   10:51.00  
 16 Cady, Chloe                  Vancouver Th                   10:51.22  
 17 Funk, Zoe                    Valley Royal                   10:53.01  
 18 Brooks, Alanna               WPGA                           10:57.70  
 19 Mohammed, Alexa              St. John's s                   10:58.82  
 20 Geheran, Amelia              Vancouver Olympi               11:07.23  
 21 Clement, Lulu                WPGA                           11:07.97  
 22 Wodzicki, Anna               Vancouver Th                   11:08.06  
 23 Kinney, Georgia              Valley Royal                   11:14.69  
 24 Bonikowsky, Madelyn          Beach Grove                    11:27.31  
 25 McDonald, Isabelle           York House S                   11:28.01  
 26 Trotman, Hannah              WPGA                           11:35.62  
 27 Barkley, Jill                Crofton Hous                   11:47.26  
 28 Wittig, Tera                 York House S                   11:57.51  
 29 Croy, Katelyn                Southpointe                    12:05.50  
 30 Moxham, Mallory              WPGA                           12:08.38  
 31 Podlasky, Freya              WPGA                           12:09.34  
 32 Roberts, Nola                Southpointe                    13:02.64  
 33 Bury, Sophie                 Crofton Hous                   13:14.25  
 34 Pavlik, Katriona             St. John's s                   13:24.63  
 35 Cook, Olivia                 unattached                     13:27.64  
 36 McDonald, Mollie             WPGA                           14:12.98  
 37 Stevenson, Leah              WPGA                           14:54.44  
 38 Leo, Analiese                Southpointe                    15:48.43  
 
Boys 10 2000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Men 10 Year Olds
  1 Slaymaker, Cameron           Coquitlam Ch                    9:04.86  
  2 Williams, Chase              WPGA                            9:11.34  
  3 Trent, Mathew                Coquitlam Ch                    9:32.50  
  4 Van Unen, Brady              Ocean Athlet                    9:40.44  
  5 Vavasour, Kyle               WPGA                           10:05.85  
  6 Stoodley, Jack               WPGA                           10:16.47  
  7 Epp, Henry                   Ocean Athlet                   10:19.45  
  8 Monro, Nicholas              Langley Must                   10:26.88  
  9 MA, Thomas                   Vancouver Olympi               10:35.14  
 10 Smith, Nathan                Langley Must                   10:37.00  
 11 Healey, Kieran               WPGA                           10:37.40  
 12 Healey, Cameron              WPGA                           10:37.96  
 13 Lohia, Shiven                St. George's                   10:40.87  
 14 Terry, Spencer               St. John's s                   10:43.63  
 15 Groleau, Cameron             Ocean Athlet                   11:14.31  
 16 Howarth, Tyler               Kajaks Track                   11:21.62  
 17 Carr, Jon                    Ocean Athlet                   12:09.30  
 18 Gardnier, TY                 unattached                     12:37.30  
 19 Kidd, Garrett                Ocean Athlet                   13:49.22  
 20 Saidar, Daniel               St. John's s                   15:19.47  
 
Boys 11 2000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Men 11 Year Olds
  1 Mackie, Jeremiah             Halls Prairi                    8:22.02  
  2 Muncey-Buckley, Brandt       Ocean Athlet                    8:32.89  
  3 Janzen, Parker               Valley Royal                    9:10.06  
  4 Seidelman, Thomas            Ocean Athlet                    9:10.64  
  5 MacKenzie, Kai               Valley Royal                    9:12.71  
  6 Luccock, Brendan             Ocean Athlet                    9:17.97  
  7 Bentley, Theo                St. George's                    9:27.47  
  8 Yarmoshuk, Cole              Ocean Athlet                    9:29.94  
  9 Carsience, Joshua            Valley Royal                    9:32.39  
 10 Lister, Graeme               Southridge S                    9:35.30  
 11 Freybe, Maurits              St. George's                    9:41.04  
 12 Anderson, Finn               St. George's                    9:46.15  
 13 Goh, Joel                    St. George's                    9:50.38  
 14 Lyman, Cameron               St. George's                    9:54.05  
 15 Chetner, Max                 WPGA                           10:01.81  
 16 Verchere, Toby               St. John's s                   10:18.28  
 17 Werry, Callum                St. George's                   10:22.86  
 18 Olson, Riley                 Valley Royal                   10:30.69  
 19 Iversen, Eric                Coquitlam Ch                   10:33.56  
 20 Klimos, Nicholas             Coquitlam Ch                   10:42.13  
 21 Nakhuda, Ben                 WPGA                           10:44.35  
 22 Johnston, Daniel             St. George's                   10:53.09  
 23 Ridley-Thomas, Calum         Fraser Academy                 10:56.68  
 24 Lopez, Diego                 St. John's s                   11:07.86  
 25 Kent, Connor                 Coquitlam Ch                   11:17.38  
 26 Speirs, Arthur               St. George's                   11:30.38  
 27 Klassen, Seth                Ocean Athlet                   11:33.73  
 28 McDonald, Joe                WPGA                           11:44.55  
 29 Clendenin, Noah              Ocean Athlet                   12:40.73  
 30 Shew, Jacob                  WPGA                           13:11.65  
 31 Tan, Denny                   WPGA                           13:18.72  
 32 Skarsgard, Noah              Vancouver Th                   13:20.13  
 33 Modi, Ishaan                 St. George's                   14:11.11  
 34 Gill, Gurshan                Valley Royal                   14:25.75  
 
Girls 11 2000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Women 11 Year Olds
  1 Haintz, Marquesis            Golden Ears                     9:15.43  
  2 Savage, Freya                Vancouver Th                    9:18.02  
  3 Kobylanski, Maya             Ocean Athlet                    9:25.07  
  4 Gibson, Sakura               Crofton Hous                    9:33.66  
  5 Cardy, Maya                  Crofton Hous                    9:41.02  
  6 Duschene, Nicolette          Ocean Athlet                    9:44.67  
  7 Obgiewi, Samantha            Ocean Athlet                    9:45.29  
  8 Verzosa-Dolezal, Joanna      Ocean Athlet                    9:46.15  
  9 Clarke, Amy                  Ocean Athlet                    9:49.12  
 10 Bowles, Elizabeth            RoyalCity Tr                    9:55.40  
 11 Chambers, Jocelyn            WPGA                            9:57.66  
 12 Cunha, Alanna                Ocean Athlet                    9:57.77  
 13 Peters, Angela               Ocean Athlet                    9:57.85  
 14 Waring, Arshdeep             Valley Royal                   10:11.74  
 15 Gadalla, Heather             WPGA                           10:18.29  
 16 Warrington, Lucie            Vancouver Th                   10:32.07  
 17 Lopez, Ana                   St. John's s                   10:42.18  
 18 Denton, Jillian              Coquitlam Ch                   10:54.38  
 19 Lemon, Cayla                 Ocean Athlet                   10:56.25  
 20 Hamnett, Georgia             Coquitlam Ch                   10:58.57  
 21 Dunstan, Olivia              Crofton Hous                   11:12.46  
 22 Cass, Daniella               WPGA                           11:20.05  
 23 Savela, Lauryn               RoyalCity Tr                   11:20.67  
 24 Tkach, Sarah                 Ocean Athlet                   11:21.07  
 25 Dodds, Alexa                 York House S                   12:50.81  
 26 Tsiandoulas, Emily           York House S                   16:10.62  
 
Girls 12 3000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Women 12 Year Olds
  1 Watson, Nina                 Vancouver Olympi               12:30.40  
  2 Mortimer, Rachel             Valley Royal                   12:33.46  
  3 Milic, Hannah                Ocean Athlet                   12:59.60  
  4 Smith, Cayla                 Ocean Athlet                   13:01.36  
  5 Gin, Elizabeth               Ocean Athlet                   13:09.81  
  6 Williams, Taylor             WPGA                           13:26.86  
  7 Smigelski, Natasha           Coquitlam Ch                   13:36.75  
  8 Harris, Laura                Norwesters T                   13:38.87  
  9 Basra, Arehpreet             unattached                     14:00.51  
 10 Jones, Catrin                unattached                     14:20.57  
 11 Gilbert, Kaelin              Ocean Athlet                   14:33.80  
 12 Hudson, Samantha             York House S                   14:34.67  
 13 Max-Brown, Cecilee           Ocean Athlet                   14:37.56  
 14 Bailey, Adelia               Ocean Athlet                   14:45.35  
 15 Tesler-Mabe, Ayla            WPGA                           14:59.23  
 16 Muncey-Buckley, Morgan       Ocean Athlet                   15:04.90  
 17 Watt, Jana                   Kajaks Track                   15:15.23  
 18 Stewart, Kathryn             York House S                   15:36.70  
 19 Blake, Michaela              Southridge S                   16:18.86  
 20 Adams, Josephine             WPGA                           16:40.29  
 21 Nadella, Tara                York House S                   19:42.89  
 
Boys 12 3000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Results - Men 12 Year Olds
  1 Ralph, Justin                Langley Fund                   11:50.58  
  2 Kingston, Declan             St. George's                   12:07.87  
  3 Janke, Shea                  RoyalCity Tr                   12:25.48  
  4 Almrud, Harrison             Ocean Athlet                   12:28.76  
  5 Bourne, Jacob                WPGA                           12:51.81  
  6 Bradley, Carson              Kajaks Track                   13:28.00  
  7 Cai, David                   St. George's                   13:33.68  
  8 Cuglietta, Enzo              WPGA                           14:07.54  
  9 McCallum, Conrad             St. John's s                   14:16.11  
 10 Denman, Ryan                 Ocean Athlet                   14:17.70  
 11 Ross, Jack                   WPGA                           14:17.76  
 12 Atthisha, Rowan              St. George's                   14:38.43  
 13 Faraday, Kevin               WPGA                           15:12.25  
 14 Soheli, Arman                Southridge S                   15:38.99  
 15 Cao, Kelvin                  RoyalCity Tr                   17:55.91  
 16 Lim, Travis                  WPGA                           18:32.77  
 17 Tam, Tory                    WPGA                           22:09.21