2008 Festival of Cross Country - Ocean Athletics

Event:1, Track Rascals 1km 2000-2002
1, Carson, Hillyard South Pointe Academy 4:40.8
2, Schindel, Daniel South Ridge 4:48.7
3, Anderson, Tyra South Ridge 4:55.2
4, Donnelly, Ethan South Ridge 5:02.6
5, Almrud, Harrison South Pointe Academy 5:02.7
6, Radelet, Luc Vancouver Olympic Club 5:07.9
7, Drager, Liam WRCA 5:08.3
8, Toy, Katherine South Ridge 5:08.6
9, Papic, Amanda Crofton House 5:11.4
10, Block, Joshua South Ridge 5:15.9
11, Chutter, Kayla Crofton House 5:19.6
12, Skuce, Mackenzie York House 5:23.5
13, Boughen, Christopher South Ridge 5:27.5
14, Aisenstat, Jordan South Ridge 5:28.1
15, Bekar, Mya Ocean Athletics 5:32.1
16, Brainard, Aiden West Point Grey 5:32.3
17, Samra, Arjun Ocean Athletics 5:37.3
18, Andruschak, Lily Crofton House 5:57.2
19, Pan, Megan Crofton House 5:58.7
20, Samson, Jenna Ocean Athletics 6:05.7
21, Hird, Phoebe Ocean Athletics 6:07.4
22, Stewart-Barnett, Emma Royal City Track 6:08.1
23, Cunningham, Rhett Ocean Athletics 6:10.2
24, Kern, Elsa York House 6:13.1
25, Tees, Emily South Ridge 6:16.8
26, Nightingale, Maria Halfmoon Bay 6:23.6
27, Nuraney, Ilahyas South Ridge 6:31.9
28, Leiterman Joy, Clara York House 6:41.1
29, Avelar, Samantha York House 6:46.9
30, Owston, Lindsay York House 6:56.2
31, Kruger, Montana South Pointe Academy 7:04.7
32, Worsley, Sophie Elgin 8:37.3




Event:2, 9 year old Girls 2km 1999
1, Steer, Danielle Ocean Athletics 7:38.1
2, Forsyth, Marie Louise Vancouver Thunderbirds 7:52.5
3, Samson, Megan Ocean Athletics 8:01.4
4, Miller, Kristen Vancouver Olympic Club 8:12.9
5, Ginther, Georgia Ocean Athletics 8:14.4
6, Pringle, Madeleine Vancouver Olympic Club 8:21.2
7, George, Claudia Crofton House 8:21.3
8, Kirsh, Leigh Crofton House 8:21.7
9, Morrison, Hannah St. John's 8:29.3
10, Lapointe, Annelise Exceleration Jr. Tri Club 8:30.2
11, MacKenzie, Meaghen South Pointe Academy 8:30.2
12, Stresing, Stephanie Vancouver Thunderbirds 8:46.1
13, Sanghe, Jessie South Ridge 8:47.5
14, Knowles, Kasey Unattached 8:58.7
15, Schreier, Emerald Ocean Athletics 9:18.3
16, Gjervan, Sophia York House 9:18.4
17, Shocohian, Anna South Ridge 9:27.4
18, Markey, Maddie South Ridge 9:29.6
19, Liu, Lucy Crofton House 9:36.6
20, Stobbe, Dessaya Ocean Athletics 9:39.5
21, Kwon, WooJoo South Ridge 9:46.5
22, Chow, Kaileigh Crofton House 9:51.0
23, Tsai, Audrey St. John's 9:52.0
24, Murchie, Sarah South Ridge 9:55.0
25, Chow, Kaitlin Crofton House 9:57.6
26, Brown, Gabrielle Ocean Athletics 9:58.0
27, Yang, Laura Crofton House 10:06.4
28, Let, Isabelle South Ridge 10:14.1
29, Fransen, Jillian Ocean Athletics 10:16.0
30, Tosefky, Kira York House 10:16.0
31, Nielson, Isabella South Pointe Academy 11:51.1
32, Swart, Marna York House 12:43.5
33, Husain, Alina South Pointe Academy 12:57.9
34, Pradhan, Dolphy South Ridge 15:07.0


Event:3, 9 year old Boys 2km 1999
1, Harrison, Joel Langley Mustangs 7:20.0
2, Bueckert, Max South Ridge 7:24.0
3, unknown, Matt Ocean Athletics 7:34.0
4, Nobb, Thomas Vancouver Olympic Club 7:42.8
5, Robinson, Liam unattached 7:44.5
6, Pelayo Mazzone, Roberto St. George's 7:46.2
7, Sillars, Spencer Universal Athletics 7:46.5
8, Fitzsimmons, Mike Unsworth Elem 7:50.1
9, Pope, Chris South Pointe Academy 7:54.9
10, McNabb, Brooks Ocean Athletics 8:17.1
11, Buckingham, Paul Langley Mustangs 8:18.7
12, unreadable, number unknown 8:21.0
13, Carson, Frank South Pointe Academy 8:35.6
14, Jang, Oliver Vancouver Thunderbirds 8:36.5
15, Basran, Manpreet South Pointe Academy 8:50.9
16, Biffart, Samuel WRCA 9:03.1
17, Hipp, Brenden St. John's 9:54.0
18, Natha, Dhruv South Ridge 10:08.4
19, Sandhu, Jaydeep South Pointe Academy 10:35.5
20, Hodgins, Angus South Pointe Academy 11:09.7



Event:4, 10 year old Girls 2km 1998
1, Greer, Julia Ocean Athletics 6:51.2
2, Bekar, Kiana Ocean Athletics 7:26.3
3, Cho, Samantha Vancouver Olympic Club 7:26.8
4, Paige, Dominika Ocean Athletics 7:26.9
5, Brougham, Katie Bowen Island 7:36.4
6, Merkt-Caprice, Kirstie Vancouver Thunderbirds 7:48.9
7, Moonje, Sarah Crofton House 8:01.2
8, Penner, Ashley WRCA 8:29.2
9, Klymchuk, Sammi Ocean Athletics 8:49.8
10, Franiek, Alexandra York House 9:00.7
11, Sragg, Katlan Crofton House 9:02.1
12, Biffart, Brookelyn WRCA 9:05.7
13, Lim, Tamara Crofton House 9:07.5
14, Papic, Jennifer Crofton House 9:10.2
15, Dan, Lauren Crofton House 9:16.4
16, Hicks, Abbey York House 9:26.8
17, Mothe, Brooke WRCA 9:39.0
18, Loewen, Chloe WRCA 10:29.5
19, Chapman, Fiona York House 10:45.2
20, Sandhu, Bhavreen York House 11:15.4
21, Randhawa, Nimma Ocean Athletics 12:52.8


Event:5, 10 year old Boys 2km 1998
1, Stewart-Barnett, Fraser Royal City Track 6:56.3
2, Pitblado, Owen St. George's 6:59.0
3, Baraba, Harry Royal City Track 7:23.6
4, Urygan, Alex Norwesters 7:25.6
5, Brainard, Austin St. John's 7:34.0
6, Somal, Annoldit unattached 7:40.4
7, Hilton, Jacob WRCA 7:42.5
8, Bohlmann, Mikhil Vancouver Thunderbirds 7:54.4
9, Meppelink, Josiah WRCA 8:17.7
10, Dyck, Jesse Ocean Athletics 9:15.7
11, Becker, Riley WRCA 9:40.1
12, Hudley Beduregara, Luke Vancouver Thunderbirds 9:46.2


Event:6, 11 year old Girls 2km 1997
1, Cho, Stephanie Vancouver Olympic Club 7:18.6
2, Kaler, Arsh Ocean Athletics 7:35.2
3, Hanson, Jessica Vancouver Olympic Club 7:37.1
4, Goh, Esther York House 8:17.2
5, Allen, Kealy WRCA 8:17.6
6, Strausgaard, Shayla WRCA 8:23.4
7, Neil, Tessa WRCA 8:23.6
8, Moonje, Nicole Crofton House 8:28.6
9, Lau, Jennifer Crofton House 8:39.8
10, Jang, Anika Vancouver Thunderbirds 9:11.3
11, Gjervan, Olivia York House 9:36.9
12, Walwyn, Megan York House 9:37.4
13, Kroeger, Sonia Universal Athletics 10:23.3


Event:7, 11 year old Boys 2km 1997
1, Knowles, Russel Unattached 6:48.5
2, Reta, Jemal New west Spartans 6:53.5
3, Sim, Kayden Norwesters 7:10.7
4, Nygard, Sam Royal City Track 7:11.3
5, Kirsh, Ben St. George's 7:22.9
6, Chow, Keith St. George's 7:34.6
7, Hooton, Nick Norwesters 7:42.2
8, Forsythe, Connor Kajaks 7:42.8
9, Sillars, Brandon Universal Athletics 8:07.3
10, Bontkes, Jacob WRCA 8:15.5
11, Mueller, Cole WRCA 8:28.4
12, Gill, Kabir Universal Athletics 8:39.9
13, Chow, Kennedy St. George's 8:42.4
14, Jackson, Connor WRCA 8:43.5
15, Montanarella, Pieton Vancouver Thunderbirds 8:47.4
16, Mitchell, Colin Vancouver Thunderbirds 9:07.7
17, Lanzen, Lavis St. John's 9:14.8
18, Pringle, Lachlan Vancouver Olympic Club 9:37.5
19, Kim, Josh St. John's 10:04.4
20, Mackenzie, Rob Roy South Pointe Academy 10:12.8
21, McNabb, Colby Ocean Athletics 10:16.4


Event:8, 12 year old Girls 2km 1996
1, Dodd, Sophie WPGA 7:09.8
2, Ross, Sarya Valley Royals 7:11.4
3, Purhar, Simrin Phoenix 7:19.4
4, Smith, Kelsey Coquitlam Cheetahs 7:27.9
5, Jackson, Kathleen South Pointe Academy 7:29.5
6, Berringer, Heather Vancouver Olympic Club 7:47.6
7, Folick, Olivia Crofton House 7:55.8
8, Pope, Mallory South Pointe Academy 8:01.7
9, Kautzky, Mikaela unattached 8:06.7
10, Berrow, Natalie New west Spartans 8:25.2
11, Chahil, Prab Ocean Athletics 8:29.9
12, Knoepfel, Madeline Ocean Athletics 8:34.9
13, Marlyn, Allison Ocean Athletics 8:48.0
14, Muozhayill, Jasmine New west Spartans 8:53.8
15, Brougham, Callie Bowen Island 9:29.1


Event:9, 12 year old Boys 2km 1996
1, Goh, Daniel St. George's 6:58.4
2, Fitzsimmons, Scott Mt. Slesse 7:04.6
3, Gin, Jordon WRCA 7:08.0
4, Ward, Santiago New west Spartans 7:08.9
5, Donahoe, Colin Royal City Track 7:27.0
6, Carrie, Nicholas St. John's 8:17.5
7, Wong, Madison Vancouver Thunderbirds 8:32.0
8, Mendez, Michael Coquitlam Cheetahs 8:40.4
9, Janzen, Oscar St. John's 8:49.6
10, Nightingale, Alex Halfmoon Bay 9:02.1


Event:10, Junior High Girls 4.5km Grades 8 9 & 10
1, Siemens, Alexandra Valley Royals 18:46.5
2, Mackenzie, Kansas Vancouver Thunderbirds 18:58.0
3, Cronkite, Amanda Vancouver Thunderbirds 19:12.3
4, Ginther, Ally Ocean Athletics 19:26.1
5, Dobie, Reta Ocean Athletics 19:48.7
6, Shannon, Robynne Exceleration Tri Club 20:18.6
7, Noel, Peggy South Delta 20:27.1
8, Ladner, Tessa WPGA 20:31.9
9, Toor, Amandeep North Surrey Secondary 20:39.1
10, Lazecki, Natasha Royal City Track 20:40.4
11, Hardie, Quinn Golden Ears Athletics 20:43.4
12, Lapointe, Elsabet Exceleration Jr. Tri Club 20:49.7
13, Swaffield, Emma York House 20:53.4
14, Regan, Leah Golden Ears Athletics 20:54.8
15, Thiel, Gillian South Delta 20:59.8
16, Brainard, Madison York House 21:13.2
17, Van Rensburg, Claire Dover Bay 21:25.6
18, Jee, Alana Sardis 21:35.0
19, Mulligan, Nicole Sardis 21:45.8
20, Mink, Isabel WPGA 21:49.5
21, DeBrincat, Austin Fraser Heights 21:55.0
22, Shaff, Keeley Sardis 22:04.6
23, LePard, Heather Vancouver Olympic Club 22:26.7
24, Kyvik, Alex Sardis 22:27.8
25, Hseuh, Emma Dover Bay 22:46.3
26, Sydor, Nicky South Delta 22:54.4
27, Lin, Iris North Surrey Secondary 22:59.7
28, Ouillet, Cecile York House 23:10.4
29, Dohnson, Ashley South Delta Secondary 23:25.7
30, Suen, Janet York House 24:08.4
31, Nann, Abby York House 24:33.1
32, Bennett, Michaela Holy Cross 24:35.5
33, Rai, Damanpreet New west Spartans 24:38.3
34, Faliszewski, Bella Little Flower Academy 24:44.3
35, Dixon, Hanna Royal City Track 24:45.7
36, Butler, Colleen Ocean Athletics 24:50.0
37, Rai, Hersimran New west Spartans 25:09.4
38, Dallow, Lauren Panorama Ridge 25:51.8
39, Martin, Calli Princeton Secondary 26:31.5
40, Pitblado, Caitlin York House 26:34.6
41, Randhawa, Priya Ocean Athletics 26:37.6
42, Bains, Sonia Ocean Athletics 26:44.2
43, Wood, Caitlin York House 26:46.1
44, Kandola, Manisha New west Spartans 26:48.4
45, Gurarieh, Libby York House 28:09.3
46, Glassman, Rachel York House 29:07.1
47, Sarafis, Zoe South Delta 34:33.0

Team Points - does not include individuals
1, York House 25
2, Ocean Athletics 32


Event:11, Junior High Boys 4.5km Grades 8 9 & 10
1, Gravel, Christian St. George's 16:25.5
2, Adams, Chris South Delta 16:52.1
3, Bruchet, Jake Elgin 17:07.5
4, Clifford, Deon Ocean Athletics 17:11.3
5, Moore, Gaelen Vancouver Thunderbirds 17:16.7
6, Dunlop, Garrett Dover Bay 17:34.1
7, Riddell, Patrick Kajaks 17:42.6
8, Arnott, Trent Dover Bay 17:42.6
9, Dick, Charles Chilliwack Secondary 17:46.0
10, Neal, Keffri Fleetwood 17:55.4
11, Smyth, Patrick WPGA 18:03.4
12, Eriksson, Alex Terry Fox Sec 18:07.0
13, Hamill, Clayton WPGA 18:07.2
14, Narang, Nimish Elgin 18:12.2
15, Lapointe, Carsten Exceleration Jr. Tri Club 18:14.7
16, Knechtel, Trevor Vancouver Thunderbirds 18:16.1
17, Janz, Jeff Chilliwack Secondary 18:35.6
18, Wade, Harrison South Delta 18:39.0
19, Logan, Kenler New west Spartans 18:43.1
20, Ree, Travis White Rock Christian 18:50.4
21, Bibby, Oliver St. George's 19:13.0
22, Gill, Ranjandeep Universal Athletics 19:21.4
23, Saito, Steven Fleetwood 19:28.3
24, Nizamani, Ali New west Spartans 19:28.9
25, Dick, Anthony Chilliwack Secondary 19:32.6
26, Kasteleine, Eli Langley Mustangs 19:33.3
27, Herrling, Travis Hope Secondary 19:47.3
28, Esau, Cody Chilliwack Secondary 19:49.6
29, Martin, Matt Elgin 20:01.8
30, Hyuk Lee, Min North Surrey Secondary 20:06.7
31, Neufeld, Gavin White Rock Christian 20:10.7
32, Frakenbeger, Connor Fleetwood 20:11.1
33, Baerg, Christophe White Rock Christian 20:11.6
34, Watson, Jordan White Rock Christian 20:25.1
35, Fitzsimmons, Brad Mt. Slesse 20:29.5
36, Gin, Luke White Rock Christian 20:33.0
37, Brinkert, Nick White Rock Christian 20:39.9
38, Hodanic, Tony Burnaby Mountain 21:00.1
39, Marquez, Miguel North Surrey Secondary 21:00.4
40, Lin, Ben North Surrey Secondary 21:19.8
41, Amundsen, Dawson South Delta 21:20.7
42, Perrin, Matthew White Rock Christian 21:28.7
43, Reta, Johannes New west Spartans 21:53.2
44, Huang, Jackie Terry Fox Sec 22:06.8
45, Liu, Alan WPGA 22:07.8
46, Dodd, Colby White Rock Christian 22:12.3
47, Peeling, Dallas Chilliwack Secondary 22:17.9
48, Collings, Luke White Rock Christian 22:24.3
49, Pelling, Jonathon White Rock Christian 22:28.9
50, Butler, Alex Ocean Athletics 22:28.9
51, Meyer, Graham Burnaby Mountain 22:35.0
52, Klassen, Ben MEI Secondary 22:58.5
53, Herring, Liam Elgin 23:41.2
54, Dehek, Harrison unattached 23:56.8
55, Cimbaro, Mark Princeton Secondary 24:00.3
56, Bains, Jeevin Fleetwood 24:51.2
57, Lien, Ricky Seaquam Secondary 25:52.0
58, Lien, Willy Seaquam Secondary 26:03.0
59, Macmurdo, Steve Princeton Secondary 26:25.4
60, Daugherty, Devan Hope Secondary 26:29.2

Team Points - does not include individuals
1, Chilliwack Secondary 25
2, White Rock Christian 33


Event:12, Senior High Girls 4.5km Open to all HS athletes
1, Walkow, Sam Ocean Athletics 18:01.7
2, Digby, Katherine Vancouver Thunderbirds 18:11.5
3, Staynor, Rebecca Sutherland 18:15.4
4, Carviel, Heather Terry Fox Sec 18:19.9
5, Potter, Erin WPGA 18:34.6
6, Butterworth, Alicia Ballenas Secondary 18:39.3
7, Perrin, Allison WPGA 19:07.6
8, McKinnon, Kate Langley Mustangs 19:08.1
9, Currie, Katelyn Dover Bay 19:20.1
10, Evans, Rhiannon Vancouver Thunderbirds 19:22.7
11, Hearn, Ashley White Rock Christian 19:27.3
12, Cho, Rachel Ocean Athletics 19:43.5
13, Erickson, Jen Kwalikum Secondary 19:51.8
14, de Carle, Katie WPGA 19:51.8
15, Slade, Erin Ocean Athletics 20:12.3
16, Snook, Danika Sardis 20:14.1
17, Tourigny, Katherine WPGA 20:34.7
18, Boulanger, Elise Dover Bay 20:42.0
19, Dykstra, Yolande Ocean Athletics 21:01.4
20, Baker-Ayers, Luscia Kwalikum Secondary 21:17.2
21, Scott, Cassidy Ocean Athletics 21:23.5
22, Hearn, Britney White Rock Christian 21:38.5
23, Coschizza, Chantal Little Flower Academy 21:46.4
24, MacDougall, Stephanie WPGA 21:50.0
25, Nickel, Kirsten MEI Secondary 21:50.4
26, Tayler, Cassie WPGA 21:50.5
27, Topham, Rachelle York House 21:51.0
28, Filsinger, Elise Semiahmoo 22:06.5
29, Balbosa, Chelsea Armour 22:09.7
30, Assadi, Roya York House 22:11.4
31, Saine, Jesse Dover Bay 22:11.5
32, Sohm, Katherine Delview 22:12.3
33, Gu, Sherry David Thompson (Van) 22:19.4
34, Balomenos, Claudia York House 22:32.4
35, Munk, Sophie York House 22:33.2
36, Maki, Hikari WPGA 22:38.5
37, Cohen, Jordana WPGA 22:48.9
38, Lewis, Samantha Delview 22:54.1
39, Halldorson, Dallas Burnaby Central 22:58.0
40, Dean, Paige WPGA 23:01.4
41, Kourilova, Anna Vancouver Thunderbirds 23:06.8
42, Mikita, Maggie Royal City Track 23:21.8
43, Thompson, Helen York House 23:27.3
44, McDonald, Holly WPGA 23:45.3
45, Quadri, Chiara Semiahmoo 23:53.0
46, Bibby, Sarah WPGA 24:40.9
47, Beaton, Christine South Delta 24:45.4
48, Bailey, Tanya Hope Secondary 25:46.3
49, Hseuh, Alice Dover Bay 26:06.1
50, Peng, Nancy Elgin 26:12.7
51, Steinmann, Mei South Delta 27:01.0
52, Hindmarch, Kelsey South Delta 27:39.4
53, Lasher, Jessica South Delta 27:53.6

Team Points - does not include individuals
1, WPGA 27
2, Ocean Athletics 28
3, York House 73


Event:13, Senior High Boys 6.5km Open to all HS athletes
1, Mohamoud, Ahmed Fleetwood 22:28.6
2, Clerke, Connor Kelowna Secondary 22:42.3
3, Johnston, Carl White Rock Christian 23:05.2
4, Oxland, Doug Dover Bay 23:10.3
5, Clouthier, Josh Dover Bay 23:26.9
6, Cliff, Will St. George's 23:43.7
7, Chatur, Azar St. George's 23:53.0
8, Riva, Thomas Kwalikum Secondary 23:57.4
9, Forseth, Rowan Kwalikum Secondary 24:11.4
10, Smith, Tim St. George's 24:14.0
11, Emerson, Jacob Golden Ears Athletics 24:39.6
12, Locke, Craig Kwalikum Secondary 24:40.6
13, Brown, Dennis Ocean Athletics 24:49.0
14, Slade, David Ocean Athletics 24:52.2
15, Cox, Michael Semiahmoo 24:54.4
16, Gilsig, Samuel Vancouver Thunderbirds 24:54.7
17, Laurie, Graham Mission Secondary 24:55.7
18, Archer, Sydney WPGA 24:56.8
19, Van Woerden, Jeremy Abby Christian 25:00.9
20, Maas, Simon St. George's 25:05.4
21, O'Connor, Darragh St. George's 25:17.4
22, Vugteveen, Travis Chilliwack T&F 25:26.3
23, Tsang, Tim St. George's 25:29.0
24, Tejpar, Rumi St. George's 25:32.4
25, Wong, Canon David Thompson (Van) 25:36.9
26, Rhodes, Jamie Dover Bay 25:43.3
27, Ference, Lucas Semiahmoo 25:47.9
28, Vogt, Alex Chilliwack Secondary 25:54.1
29, Kroeker, Cameron White Rock Christian 25:56.7
30, Hamilton, Dillon St. George's 25:58.9
31, Driedger, Austin White Rock Christian 26:12.8
32, Bibi, Daniel Kajaks 26:18.1
33, Douglas, Max St. George's 26:21.7
34, Parapini, Eric Mission Secondary 26:24.1
35, Redekopp, Matt White Rock Christian 26:26.8
36, Takagi, Ken St. George's 26:33.3
37, Griffioen, Arron Abby Christian 26:45.7
38, Phillips, David Vancouver Thunderbirds 26:48.6
39, Ryland, Chad South Delta Secondary 26:51.6
40, White, Declan Semiahmoo 26:53.0
41, Ling, David St. George's 26:54.9
42, Hayto, Justin St. George's 26:55.6
43, Strachan, Alex Semiahmoo 27:00.0
44, Perrin, Andrew White Rock Christian 27:05.7
45, Benson, James Golden Ears Athletics 27:06.7
46, Wong, Ryan David Thompson (Van) 27:22.4
47, Vanderveen, Braydyn Chilliwack Secondary 27:25.0
48, Tipton, Jordan Abby Christian 27:29.9
49, Dong, Christopher David Thompson (Van) 27:35.2
50, Forseth, Tristan Kwalikum Secondary 27:37.6
51, McKinnon, Tyler Semiahmoo 27:56.8
52, Styba, Mitch Abby Christian 27:57.1
53, So, Matthew St. George's 28:17.4
54, Munro, Sebastian St. George's 28:29.5
55, Antle, Tom Langley Mustangs 28:31.5
56, Koke, David Burnaby Central 28:32.1
57, Audette, Jason Abby Christian 28:53.1
58, Zelter, Chase Semiahmoo 29:10.5
59, Northcote, Chris WPGA 29:24.5
60, Pitblado, James St. George's 29:27.4
61, Khak, Sunny Fleetwood 29:41.8
62, Coccimiglio, Ian David Thompson (Van) 29:44.6
63, Boparai, Abjot Fleetwood 29:57.3
64, Potter, Steven South Delta 30:00.7
65, Ball, Kevin Kwalikum Secondary 30:31.5
66, Groh, Arnie Mission Secondary 30:50.4
67, Van Egmond, Adam Abby Christian 31:23.6
68, Kuhr, Carsten Sardis 32:22.4
69, Chou, Wei Elgin 37:49.6

Team Points - does not include individuals
1, St. George's 32
2, White Rock Christian 78
3, Kwalikum Secondary 80
4, Semiahmoo 98
5, Abby Christian 120